Reklama

Z mieszkańcami o gospodarce i lokalnych inwestycjach w Suchedniowie

W Suchedniowskim Domu Kultury Kuźnia odbyło się spotkanie poseł Agaty Wojtyszek z mieszkańcami. To kolejne owocne spotkanie w ramach cyklu "Czas Polski, program Polaków".

Było to spotkanie, podczas którego dyskutowano o sprawach ważnych dla gminy Suchedniów i całej Polski, obejmowały one zagadnienia od lokalnych inwestycji po gospodarkę. Padło dużo konkretnych uwag, sugestii, ale wszystkie na pewno zostały usłyszane... 

- Jeszcze raz dziękuję za fantastyczne i niezwykle merytoryczne spotkanie! - mówi poseł Agata Wojtyszek. - W Suchedniowie miałam zaszczyt rozmawiać z Państwem o najważniejszych sprawach dla naszej małej ojczyzny i całej Polski. Frekwencja oraz Wasze zaangażowanie po raz kolejny pokazały, jak bardzo zależy nam na przyszłości naszego kraju.Poruszyliśmy wiele kluczowych tematów, w tym wyzwań gospodarczych i lokalnych inwestycji. Usłyszałam od Was mnóstwo cennych uwag i wniosków, które są dla mnie drogowskazem w dalszej pracy w Sejmie. Tylko dzięki bezpośrednim rozmowom możemy skutecznie walczyć o Polskę.Dziękuję za każde słowo wsparcia, ale również za konstruktywną krytykę. Wszystkie zgłoszone przez Państwa sprawy będę pilotowała. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - razem możemy więcej!

Reklama

Wśród uczestników obecny był również burmistrz Dariusz Miernik.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Skarzyski.eu




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości