W Suchedniowskim Domu Kultury Kuźnia odbyło się spotkanie poseł Agaty Wojtyszek z mieszkańcami. To kolejne owocne spotkanie w ramach cyklu "Czas Polski, program Polaków".
Było to spotkanie, podczas którego dyskutowano o sprawach ważnych dla gminy Suchedniów i całej Polski, obejmowały one zagadnienia od lokalnych inwestycji po gospodarkę. Padło dużo konkretnych uwag, sugestii, ale wszystkie na pewno zostały usłyszane...
- Jeszcze raz dziękuję za fantastyczne i niezwykle merytoryczne spotkanie! - mówi poseł Agata Wojtyszek. - W Suchedniowie miałam zaszczyt rozmawiać z Państwem o najważniejszych sprawach dla naszej małej ojczyzny i całej Polski. Frekwencja oraz Wasze zaangażowanie po raz kolejny pokazały, jak bardzo zależy nam na przyszłości naszego kraju.Poruszyliśmy wiele kluczowych tematów, w tym wyzwań gospodarczych i lokalnych inwestycji. Usłyszałam od Was mnóstwo cennych uwag i wniosków, które są dla mnie drogowskazem w dalszej pracy w Sejmie. Tylko dzięki bezpośrednim rozmowom możemy skutecznie walczyć o Polskę.Dziękuję za każde słowo wsparcia, ale również za konstruktywną krytykę. Wszystkie zgłoszone przez Państwa sprawy będę pilotowała. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - razem możemy więcej!
Wśród uczestników obecny był również burmistrz Dariusz Miernik.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze