Reklama

Poranna kolizja przy 1 Maja w Skarżysku-Kamiennej

24 czerwca nad ranem skarżyscy strażacy prowadzili działania przy zdarzeniu drogowym na ul. 1 Maja. Samochód osobowy zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

- Pojazdem podróżował wyłącznie kierowca. Na miejscu działania ratowników polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz usunięciu zagrożeń związanych z kolizją - informację przekazał mł. kpt. Michał Figarski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Skarżysku-Kamiennej.

Najpierw dziki w studzience, zaraz potem kolizja - poranne interwencje pokazują, jak różnorodne wyzwania każdego dnia stają przed strażakami – od ratowania zwierząt po działania związane z bezpieczeństwem uczestników ruchu drogowego.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Skarzyski.eu




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości