24 czerwca nad ranem skarżyscy strażacy prowadzili działania przy zdarzeniu drogowym na ul. 1 Maja. Samochód osobowy zjechał z drogi i uderzył w drzewo.
- Pojazdem podróżował wyłącznie kierowca. Na miejscu działania ratowników polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz usunięciu zagrożeń związanych z kolizją - informację przekazał mł. kpt. Michał Figarski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Skarżysku-Kamiennej.
Najpierw dziki w studzience, zaraz potem kolizja - poranne interwencje pokazują, jak różnorodne wyzwania każdego dnia stają przed strażakami – od ratowania zwierząt po działania związane z bezpieczeństwem uczestników ruchu drogowego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze