Dziś tj. 24 czerwca o godzinie 5:20 strażacy zostali zadysponowani do nietypowego zdarzenia na ul. Wierzbowej w Skarżysku-Kamiennej. W studzience o głębokości około jednego metra uwięzione były cztery małe dziki.
Po przybyciu na miejsce ratownicy zabezpieczyli teren działań, a następnie przystąpili do wydobycia zwierząt. Akcja przebiegła sprawnie i bez komplikacji. Wszystkie dziki zostały bezpiecznie uwolnione - informację o zdarzeniu przekazał mł. kpt. Michał Figarski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Skarżysku-Kamiennej.
Jak informują strażacy, zwierzęta były w dobrej kondycji i po wydostaniu się ze studzienki oddaliły się w nieznanym kierunku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze