Wydawnictwo STARPRESS Sp. z o.o.

Wydawnictwo STARPRESS Sp. z o.o. istnieje od 1993 roku.

Regularnie wydajemy cztery tytuły prasowe: 

1994 r. – w styczniu ukazał się pierwszy numer Tygodnika Starachowickiego
1998 r. – rozpoczęliśmy wydawanie Tygodnika Skarżyskiego
2000 r. – staliśmy się właścicielami Tygodnika Koneckiego
2005 r. – ukazał się pierwszy bezpłatny Tygodnik Szydłowiecki.
2015 r. otworzyliśmy gazetę Opoczyńską.pl

Kilkanaście lat działalności owocuje najwyższą, stabilną pozycją na rynku prasy lokalnej. Aby dotrzeć do jak największej grupy mieszkańców zbudowaliśmy własną sieć kolportażu. Jesteśmy praktycznie w każdej, nawet najmniejszej miejscowości na terenie naszego zasięgu tj. powiatu starachowickiego, skarżyskiego, koneckiego i szydłowieckiego. Mamy tysiące wiernych czytelników oraz zadowolonych ogłoszeniodawców, którzy cenią sobie skuteczność naszego działania.
Prowadzimy cztery portale internetowe:

starachowicki.eu

skarzyski.eu

szydlowiecki.eu

konecki24.pl

Portale prowadzone są w oparciu o informacje z wydań papierowych naszych Tygodników. Każdy portal dotyczy odrębnego powiatu. Najświeższe wiadomości pojawiają się na stronie głównej a pozostałe informacje podzielone są na sekcje tematyczne tj.: sport, paragraf, kultura, historia, oświata, zaproszenia, informator, galeria. Nasze portale odwiedza nie tylko społeczność lokalna, ale także mieszkańcy innych województw i osoby mieszkające za granicą.

Organizujemy Targi Edukacyjne

Już od 2004 roku jesteśmy organizatorem targów w Starachowicach, Skarżysku-Kamiennej oraz Końskich.

Dzięki temu przedsięwzięciu młodzież z klas maturalnych ma możliwość osobistego kontaktu z przedstawicielami wielu uczelni w jednym miejscu, w swoim mieście. Co roku odwiedza nas ok. 20 wystawców z różnych regionów kraju. Targi Edukacyjne są znane i cenione zarówno wśród lokalnych szkól średnich, jak i wśród uczelni wyższych i pomaturalnych, które w nich uczestniczą.

Zapraszamy do współpracy. Warto!