Nauczymy Cię niemieckiego!

Myślisz o lepszej pensji, pracy w Niemczech, ale nie znasz niemieckiego? Zobacz, jak łatwo można to zmienić!

Na rynku co rusz pojawiają się informacje o możliwych kursach językowych, dofinansowaniach do takich projektów, ale gdy zagłębiamy się w temat, okazuje się, że nie jest to wcale takie proste. Zazwyczaj trzeba spełnić szereg wymogów, np. być osobą bezrobotną lub w określonym przedziale wiekowym. U nas nie ma takich ograniczeń!

Kursy niemieckiego dla opiekunów seniorów organizujemy cyklicznie, w różnych miejscowościach – np. w Skarżysku-Kamiennej, Końskich, Jędrzejowie, Busku-Zdroju. Uczęszczają na nie osoby, który nigdy wcześniej nie miały styczności z tym językiem lub uczyły się go nawet kilkadziesiąt lat wcześniej. Znakomicie przygotowani lektorzy stawiają na komunikację, dbają o to, aby „uczniowie” przyswoili słówka związane z rodziną, gospodarstwem domowym, opieką, które są niezbędne w późniejszej pracy.

Naszym stałym opiekunom zapewniamy również kursy doszkalające, co jest dla nich szansą na jeszcze wyższą pensję.

Naucz się niemieckiego z Promedica24 i zyskaj pewną pracę. Dołącz do ponad 39 tysięcy opiekunek i opiekunów seniorów, które podjęły z nami współpracę.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: 797 169 099

1 KOMENTARZ

  1. Nauczyli nawet takie beztalencie do języków jak ja 😉 Po pierwszym wyjeździe sporo rozumiałam, osłuchanie się z językiem na miejscu dużo daje. Teraz jadę drugi raz bo nieźle płacą

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Zakończył się remont hali na Targowisku Miejskim na Dolnej Kamiennej. Wkrótce sprzedawcy ponownie będą mogli rozpocząć pracę. Remont przeszło wnętrze hali: odnowione zostały pomieszczenia sanitarne...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze

%d bloggers like this: