Trójwymiar rzuca się w oczy. Zareklamuj swój biznes za pomocą liter ze styroduru


Każdy przedsiębiorca marzy o zwiększeniu rozpoznawalności swojej marki. Aby prowadzona przez nas firma cieszyła się popularnością wśród wybranej grupy docelowej, należy zadbać o ekspozycję nazwy lub logotypu w przestrzeni miejskiej. To tam spotkamy najwięcej potencjalnych klientów. Od wielu lat niebanalnym szyldem reklamowym są litery przestrzenne. Gdy do ich produkcji użyjemy styroduru, możemy być pewni, że wykonamy niezwykle trwały i skuteczny nośnik marketingowy.

Dlaczego litery ze styroduru to dobra inwestycja? Odpowiadamy na najpopularniejsze pytania

Litery przestrzenne wykonane ze styroduru to bardzo nowoczesna forma komunikatu reklamowego. Mają one formę trójwymiarowych figur, które wykorzystuje się do kreatywnego tworzenia zarówno wiszących, jak i stojących napisów 3D. Ich ogromną zaletą jest możliwość dowolnej personalizacji. Zamawiający za każdym razem wybiera nie tylko kolor, ale także dokładny wymiar oraz kształt szyldu przestrzennego. Konfigurację możemy ulepszyć o zamontowanie dodatkowego oświetlenia. Diody LED, instalowane wewnątrz lub wokół napisu, gwarantują odpowiednią czytelność reklamy w każdych warunkach pogodowych. To bardzo istotna cecha. W zdecydowanej większości przypadków, tego typu nośniki znajdujemy na zewnętrznych ścinach biurowców. Wykorzystanie innowacyjnego materiału, jakim jest styrodur, daje nam pewność zwiększonej odporności na wilgoć i inne niesprzyjające warunki atmosferyczne.

Polistyren ekstrudowany, czyli dobrze nam znany styrodur, to najpopularniejszy, jednak niejedyny materiał, z którego można wykonać przestrzenne litery reklamowe. Klasycznym surowcem wykorzystywanym do produkcji napisów 3D jest drewno. Do nieco nowocześniejszych szyldów proponowane są płyty pleksi, a lekkość i prostotę przenoszenia zagwarantują bryły styropianowe.

Olbrzymie możliwości zastosowań. Przestrzenne litery 3D to nie tylko narzędzie marketingowe

Nowoczesne i przestrzenne litery ze styroduru nie są jednak rozwiązaniem dedykowanym jedynie dla przedsiębiorców, którzy chcieliby skorzystać z niebanalnej formy reklamy. Coraz większą popularnością cieszy się dekoracyjne wykorzystywanie liter 3D. Można ich używać jako trwałe wyposażenie domu lub element ozdobny podczas imprez okolicznościowych i branżowych spotkań. Ich właściwości sprawiają, że litery przestrzenne zezwala się umieszczać zarówno na wewnętrznych, jak i zewnętrznych ścianach. Dużą zaletą tego typu napisów jest możliwość ich samodzielnego wykonania, jednak chcąc cieszyć się z wysokiej jakości fontu przestrzennego, należy skorzystać z usług profesjonalistów. Firma warMAX tworzy loga oraz litery 3D, które są odporne na uszkodzenia i liczne zmienne atmosferyczne.

(materiał partnera)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Pochodząca z miasta nad Kamienną, 61-latka wpadła w sidła zastawione przez zuchwałego oszusta. Stary, doskonale znany sposób działania sprawcy, po raz kolejny okazał się niezwykle...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze