Senior na drodze

Zapraszamy pieszych i rowerzystów 60+ na spotkanie z policjantami i ekspertami ruchu drogowego. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 13 sierpnia 2018 roku w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej.

Prelegenci zaprezentują filmy dedykowane akcji, porozmawiają o nich z uczestnikami, wskazując zagrożenia na drodze oraz przedstawiając sposoby, jak zagrożeń unikać. Celem akcji jest podniesienie bezpieczeństwa na drodze pieszych i rowerzystów 60+. Przed zajęciami i podczas przerwy organizatorzy zapraszają  Seniorów do korzystania z bufetu kawowego oraz z bezpłatnych konsultacji specjalistów.

Zachęcamy do przyjazdu rowerem. Każdy z Seniorów będzie mógł bezpłatnie dokonać przeglądu swojego roweru oraz doposażyć go w obowiązkowe światła, dzwonki i odblaski.Udział w całym wydarzeniu jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji.Każdy uczestnik otrzyma miły upominek.

Z.B

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Walczymy o szybką szprychę dla Skarżyska

Prezydent miasta, Konrad Krönig zainicjował akcję zbierania podpisów poparcia dla uwzględnienia Skarżyska-Kamiennej w projektowaniu tzw. "szybkich szprych", czyli szybkich linii kolejowych łączących...

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze