Studniówka Zespołu Szkół Technicznych [zdjęcia]

W sobotę, 2 lutego w Hotelu Promień odbyła się studniówka Zespołu Szkół Technicznych im. Armii Krajowej w Skarżysku-Kamiennej. Na wspólnym balu bawiło się około 100 osób.

Tradycyjnie na początku wygłoszono przemówienia okolicznościowe. Głos zabrali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, dyrektor szkoły Janusz Maciejewski oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Później przyszedł czas na tradycyjnego poloneza, którego zatańczyło dwie klasy. Po jego zakończeniu niespodziankę w postaci występu artystycznego przygotowali uczniowie  Zespołu Szkół Technicznych Dariusz Maciejewski i Karina Strzelec, którzy zatańczyli walca.

– Szkoła to nasz drugi dom, w tym domu nie może zabraknąć mam, czyli was drogie wychowawczynie. Dziękujemy za matczyną troskę, za wsparcie ,za mobilizację, za dobre słowo, ale i za te przywracające do porządku. Prawdą jest, że przysparzaliśmy wam sporo zmartwień, nie zapomnimy nigdy waszej determinacji w tym, by wyciągnąć nas z tarapatów, w które wpadaliśmy na własne życzenie.  Przepraszamy i prosimy o jedno, zapamiętajcie w nas tylko to co dobre – mówili uczniowie klas IV. Młodzież w swoim przemówieniu dziękowała również dyrekcji i rodzicom. Za trud wychowania i nauczania podziękowali również przedstawiciele rodziców.

–  Dziękujemy za przekazanie młodemu pokoleniu wiedzy i niezbędnych umiejętności. Trudno jest słowami wyrazić naszą wdzięczność. Drodzy nauczyciele dziękujemy za uświadamianie uczniom tego, że wiedza przez nich zdobyta stanowi o ich wartości i jest ich najcenniejszym skarbem, którego nikt nie może im odebrać. Dziękujemy wychowawczynią za opiekę, cierpliwość i wyrozumiałość – mówili.

– Do matury pozostało 92 dni, nie marnujecie tego czasu, nie marnujecie go dziś, bawcie się świetnie, aby żadna chwila z tego dzisiejszego wieczoru wam nie umknęła, abyście za kilkadziesiąt lat wspominali ten dzisiejszy wieczór z przyjemnością. Życzę wam wspaniałej zabawy do samego rana – mówił Janusz Maciejewski, dyrektor szkoły.

Po krótkiej przerwie na posiłek oraz sesję zdjęciową maturzyści przenieśli się na parkiet, gdzie bawili się do białego rana. o oprawę muzyczną zadbał DJ Tomasz Dekarczyk.

Zbyszek Biber

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Szpital Powiatowy im. Marii Skłodowskiej-Curie w Skarżysku-Kamiennej oferuje mieszkańcom powiatu skarżyskiego profilaktyczne, bezpłatne badania kolonoskopowe wraz ze znieczuleniem oraz konsultacją gastroenterologiczną. Szpital jest bowiem partnerem...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze