Nauczyciele Zespołu Szkół Technicznych najlepsi

W piątek, w hali sportowej I LO rozegrano XV Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Nauczycieli im. Zbyszka Bilskiego o Puchar Dyrektora ZST.  W turnieju wzięło udział 5 drużyn. Najlepsza  okazała się reprezentacja Zespołu Szkół Technicznych.

Już po raz piętnasty odbył się Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Nauczycieli o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych,  organizatorem turniej już od 15 lat jest Zespół Szkół Technicznych. Turniej nosi imię Zbyszka Bilskiego, zmarłego nauczyciela wychowania fizycznego w Zespole Szkół Technicznych, trenera siatkówki w Skórzanych Skarżysko, współorganizatora poprzednich edycji turniejów.

W tegorocznej edycji udział wzięli nauczyciele z Zespołu Szkół Technicznych I, Zespołu Szkół Ekonomicznych,  I LO im. J.Słowackiego , II LO im.A.Mickiewicza i kadra Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego  nr 2.
Rywalizacja pod siatką była bardzo zacięta i emocjonującą, na parkiecie można było zobaczyć m.in dyrektora II LO Pawła Buryło, Janusza Maciejewskiego, dyrektora ZST czy Jarosława Mosiołka, trenera Dany Gameb UKS Relaks. W turnieju przede wszystkich chodziło o dobrą zabawę i integrację środowiska nauczycielskiego, ale też pamiętano Zbyszku Bilskim, którego pamięć uczczono podczas inauguracji turnieju.
Spotkania rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Po rozegraniu wszystkich meczy okazał się, że najlepszą drużyną jest zespół ZST, nic dziwnego, bowiem dwoje zawodników z tej drużyny zostało wybranych najlepszymi zawodnikami turnieju (Andrzej Świdunowicz i Izabela Skuza). Oprócz tego w ich szeregach był zawodnik trzecioligowego STS Skarżysko Marcin Swajdo. Drugie miejsce zajęli nauczyciele popularnego Erbla, nic nie byłoby w tym dziwnego, gdyby nie fakt, że grali w czwórkę, tym większe należą się brawa. Na trzecim miejscu uplasowali się pedagodzy z II LO im. A. Mickiewicza. Czwarte dla Zespołu Szkół Ekonomicznych. Na piątym miejscu turniej zakończyli reprezentanci SOSW nr 2.

Zbyszek Biber

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Nabór do szkół trwa

Mimo okresu wakacyjnego tegoroczni absolwenci szkół podstawowych i gimnazjalnych nie mogą jeszcze zapomnieć o szkole. Trwa bowiem nabór do szkół wyższego szczebla. Ci, którzy nie zostali przyjęci mają jeszcze wybór, ale poza liceum ogólnokształcącym. Absolwenci szkół podstawowych i ostatniego rocznika...
   21 lipca (niedziela) od godziny 4 w akcji gaszenia uczestniczy 68 strażaków i druhów strażaków z powiatu koneckiego, Kielc i Włoszczowy. Prawdopodobną przyczyną pożaru było podpalenie. Między Fałkowem, a Pląskowicami na terenie Zakładu Polskich Odpadów Komunalnych płonie olbrzymia hałda...
Radio CB i wideo rejestrator z niezamkniętego hyundaia, który właścicielka zostawiła pod sklepem w Skarżysku. Teraz pewnie tego żałuje, poniosła straty w wysokości 450 zł. k.
Po raz kolejny możemy przekonać się że każdy towar znajdzie swojego złodzieja... Nieznany sprawca z kontenera jednej z firm budowlanych w Skarżysku-Kam. wykradł sprzęt budowlany, czyli poziomice, wiertarki, mieszadła do kleju, przewody elektryczne i wiele innych. Właściciel oszacował straty na...
3 września na Targach Kielce rozpocznie się Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego, który od 27 lat jest miejscem prezentacji największych dokonań przemysłu zbrojeniowego z całego świata. Dzięki współpracy, nawiązanej pomiędzy Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku-Kamiennej a Targami Kielce, w czasie...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze