SKARfest już za tydzień. Rockowy festiwal po latach przerwy wraca do Skarżyska

Happysad, Fisz Emade Tworzywo, Nocny Kochanek, Sebastian Riedel&Cree, Gutek, Łukasz Łyczkowski&5 Rano, Trzynasta w Samo Południe i Cyrk Deriglasoff te zespoły wystąpią na stadionie Ruchu w Skarżysku-Kamiennej przy alei Piłsudskiego w dniach 6 i 7 września w ramach reaktywowanych po latach imprezy muzycznej pod nazwą SKARfest. Organizatorem tego wydarzenia jest Stowarzyszenie Stacja Kultura oraz Klub Muzyczny Semafor.

SKARfest to największe wydarzenie muzyczne w Skarżysku-Kamiennej. Po dwunastu latach przerwy wraca w wielkim stylu. To wspaniała muzyczna gratka dla fanów dobrej muzyki. Festiwal zaprasza takimi gwiazdami jak: Nocny Kochanek, Happysad czy Fisz Emade Tworzywo i  Sebastian Riedel & Cree. Festiwal odbędzie się w dniach 6 i 7 września 2019 roku w Skarżysku-Kamiennej  na Stadionie Ruch przy ul. Piłsudskiego 57 .

 Wydarzeniu towarzyszyć będą wystawa obrazów Ryszarda Rosińskiego, będzie też namiot dyskusyjny, gdzie odbywać się będą spotkania panelowe, pracownie rękodzieła i sklepy z gadżetami zespołów, prowadzone będą akcje charytatywne i edukacyjne. Odbędzie się zbiórka na wózek inwalidzki dla Katarzyny Lawiny-Metzger, która marzy o lepszym wózku.Będzie też  strefa gastronomiczna. Osoby niepełnosprawne maja wstęp  darmowy, po uprzednim zgłoszeniu u organizatora.  Dzieci do 10 roku życia mają również wstęp bezpłatny, czekać na nie będzie specjalna strefa zabaw. Uczestnictwo najmłodszych należy zgłosić na adres [email protected] .

Bilety w cenie od 89 zł dostępne na: www.going.pl, www.goout.net, empkibilety.pl  w salonach Empik oraz  w sklepie Komandos-Militaria.pl powered by TEXAR (ul.1 Maja 19), w Efekt Motyla (ul.Sokola 19) oraz w cukierni 8cud (ul.Tysiąclecia 18)

Dla czytelników Tygodnika Skarżyskiego mamy dwa dwudniowe bilety na festiwal. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jakie zespoły zagrały na pierwszej edycji festiwalu SKARfest. Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres [email protected] (do piątku, 30 sierpnia).  Spośród prawidłowych odpowiedzi rozlosujemy dwie wejściówki.

Program SKARfest 2019:

📆 Piątek 6 września 2019

📍 Otwarcie bram 15:00
T.OFF 16:30
Łukasz Łyczkowski 5 RANO 17:30
Cyrk Deriglasoff 19:00
Sebastian Riedel & Cree 20:30
Fisz Emade Tworzywo 22:30

📆 Sobota 7 września 2019

📍 Otwarcie bram 15:00
Soul Plunder 16:00 
Trzynasta w Samo Poludnie 17:00 
Gutek 18:30 
Nocny Kochanek 20:00 
happysad 22:00

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

14 listopada 2019 roku w całym kraju policjanci ruchu drogowego przeprowadzą działania pn. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Mimo iż nadrzędnym celem działań jest troska...
Przypominamy, że mieszkańcy miasta, którzy ukończyli 60 rok życia, mogą składać w Urzędzie Miasta wnioski o bezpłatne wydanie Ogólnopolskiej Karty Seniora. Osoby, które już...
Uroczystą sumą w kościele parafialnym w Łącznej rozpoczęto obchody święta odzyskania przez Polskę niepodległości. Po mszy św. za ojczyznę poczty sztandarowe, władze gminy (Wójt, radni), młodzież...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze