Powiatowy marszobieg na zakończenie wakacji

Tym razem mieszkańcy powiatu skarżyskiego mieli  możliwość odwiedzić malowniczy teren nad   zalewem w Mostkach. Start  Powiatowego Marszobiegu  odbył się w Wielkiej Wsi, stąd blisko 200 uczestników ze wszystkich gmin powiatu skarżyskiego wyruszyło na ponad 8  kilometrową trasę,  przez teren leśnictwa Węglów doszli do miejscowości Mostki, gdzie w „Tawernie u Irka” znajdowała się meta. Po dotarciu na miejsce na wszystkich czekał ciepły posiłek. Uczestnicy zabawy mogli liczyć na udział w grach, konkursach i zabawach, były atrakcje zarówno dzieci jak i dorosłych.

Na scenie usytuowanej przy Tawernie dla uczestników wystąpił gość specjalny,  zespół Perły z Lamusa, grupa artystyczna z Uniwersytetu Trzeciego Wieku ze Skarżyska – Kamiennej, Perły porwały od razu wszystkich do tańca, zagrali swoje najlepsze szlagiery.

Starostwo Powiatowe, które było  głównym organizatorem imprezy, dla mieszkańców każdej z gmin zapewniło bezpłatny transport na miejsce marszobiegu oraz z powrotem.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Walczymy o szybką szprychę dla Skarżyska

Prezydent miasta, Konrad Krönig zainicjował akcję zbierania podpisów poparcia dla uwzględnienia Skarżyska-Kamiennej w projektowaniu tzw. "szybkich szprych", czyli szybkich linii kolejowych łączących...

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze