Paula nagrała pierwszy singiel

O niej usłyszymy jeszcze nie raz, mowa o młodej zdolnej wokalistce, która od kilku lat próbowała swoich sił na wielkiej scenie. Jednak wciąż brakowało jej odwagi by uwierzyć w siebie i swój talent.. Teraz po kilku latach, gdy stała się pewną siebie kobietą, uderza z dużą siłą ogromnej pozytywnej energii. O kim mowa?

Paula Kucharska – Dziubiel „Curly” 27 – latka, pochodząca z Lubieni w gminie Brody w sobotę, 11 maja o godzinie 17.00 pierwszy raz wykonała swoją piosenkę na scenie przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie „Nie ja”. W tym samym momencie na YouTubie ukazał się teledysk.
https://www.youtube.com/watch?v=rPU7Sr1nnnI
  • Śpiewam o sobie. I o moim mężu, który motywuje mnie do działania. I to dzięki niemu tę siłę mam. Dodatkowo też o każdym którego spotykam na swojej drodze. Bo każda z tych osób może mi dać swoją siłę – mówi Paula „Curly” Kucharska-Dziubiel.  W 2002 roku rozpoczęłam swoją przygodę ze śpiewaniem. Od tej pory scena jest cały czas obecna w moim życiu.

Weekendami śpiewam w zespołach eventowych, gdzie spełniam się jako wokalistka i rozwijam artystyczną stronę mojej duszy. Starachowiccy mieszkańcy najbardziej kojarzą mnie z zespołu OIOM cover band, z którym miałam okazję współpracować dłuższy czas.

Podjęłam decyzję o rozpoczęciu nowej drogi, spełnieniu mojego marzenia- tworzenia własnej muzyki!

W minioną sobotę miał premierę mój singiel „Nie ja”. Na potrzeby własnych utworów przyjęłam pseudonim „Curly” czyli Kręcona (nawiązanie do moich naturalnych afro loków). Utwór powstał przy współpracy z cenionym w świecie muzycznym Marcinem Limkiem, który odpowiada za muzykę. Autorem tekstu jestem ja. Teledysk do singla nagrano w Krakowie i na Podhalu. Za zdjęcia odpowiadali PodhaleGroup oraz Łukasz Wycisło.

Podczas wieloletniej przygody ze sceną, zdobywałam liczne wyróżnienia i odnosiłam małe życiowe sukcesy. Na pewno można do nich zaliczyć:

  • zdobycie tytułu Laureata European Song Festival VOX 2013.
  • Miałam również przyjemność brać udział w programie The Voice of Poland w drużynie Andrzeja Piasecznego w 2015 roku. Dotarłam do etapu Nokaut.

Po 4 latach postanowiłam spróbować ponownie. Dlaczego? Bo przez te 4 lata stałam się dużo silniejsza i pewniejsza tego, gdzie chcę iść i co chcę robić. Jestem przekonana, że tym razem wykorzystam swoją szansę.

I tego Pauli bardzo mocno życzymy i trzymamy kciuki, czekając na kolejne utwory:)

kao

foto. Joanna Koczan

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W sobotę, 24 sierpnia, odbędzie się Powiatowy Marszobieg Letni. Tym razem zapraszamy Państwa na 10-kilometrową trasę szlakiem niebieskim z Michniowa do Suchedniowskiego Ośrodka „Kuźnica”. Wymarsz...
Szpital Powiatowy im. Marii Skłodowskiej-Curie w Skarżysku-Kamiennej oferuje mieszkańcom powiatu skarżyskiego profilaktyczne, bezpłatne badania kolonoskopowe wraz ze znieczuleniem oraz konsultacją gastroenterologiczną. Szpital jest bowiem partnerem...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze