„Jak bal, to bal …”

W sobotę, 5 stycznia, w Suchedniowskim Ośrodku Kultury „Kuźnica” odbyła się „Noworoczna Gala Operetki – Jak bal, to bal”. Na scenie wystąpił zespół „Artes Ensemble”.

 

Noworoczne koncerty w suchedniowskiej „Kuźnicy” to już tradycja. Mieszkańcy gminy Suchedniów mają okazję posłuchać muzyki klasycznej na światowym poziomie. Tegoroczna Gala Operetki przyciągnęła tłumy miłośników operetki. W programie w wirtuozowskich wykonaniach artystów można było usłyszeć m.in.: „Nad pięknym, modrym Dunajem”, „Usta milczą, dusza śpiewa” z operetki „Wesoła wdówka”, „Jak bal, to bal”, „Czardasz Silvy” z operetki „Księżniczka czardasza”, „W Barcelonie” z operetki „Clivia” czy „Przetańczyć całą noc” z musicalu „My Fair Lady”. Był to świetnie spędzony czas. Suchedniowska publiczność była zachwycona nagradzając artystów oklaskami na stojąco, na jednym bisie się nie skończyło.

Z.B

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Walczymy o szybką szprychę dla Skarżyska

Prezydent miasta, Konrad Krönig zainicjował akcję zbierania podpisów poparcia dla uwzględnienia Skarżyska-Kamiennej w projektowaniu tzw. "szybkich szprych", czyli szybkich linii kolejowych łączących...

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze