Komplet punktów Orlicza, pierwsza porażka SAS-u

• Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

Siatkarze Kajroxu Orlicza Suchedniów w trzeciej kolejce spotkań świętokrzyskiej trzeciej ligi podejmowali na własnym parkiecie drużynę, spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem suchedniowian 3:0. W dwóch pierwszych setach gospodarze prowadzili grę, rywale nie byli w stanie zagrozić siatkarzom Orlicza przegrali do 21 i 14. Najbardziej wyrównana była trzecia odsłona spotkania, gdzie do końca trwała walka na…

Siatkarze Kajroxu Orlicza Suchedniów w trzeciej kolejce spotkań świętokrzyskiej trzeciej ligi podejmowali na własnym parkiecie drużynę, spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem suchedniowian 3:0. W dwóch pierwszych setach gospodarze prowadzili grę, rywale nie byli w stanie zagrozić siatkarzom Orlicza przegrali do 21 i 14. Najbardziej wyrównana była trzecia odsłona spotkania, gdzie do końca trwała walka na przewagi, ostatecznie Orlicz wygrał 28:26   Po rozegraniu trzech kolejek biało-niebiescy mają na koncie  6 punktów i zajmują pozycję wicelidera  Kolejne spotkanie suchedniowianie zagrają  w piątek, 27 listopada, rywalem podopiecznych trenera Marka Działowskiego będzie Siatkarz Staszów.

Pierwsza porażka SAS TGI

Siatkarze SAS-u Skarżysko po dwóch zwycięstwach doznali pierwszej porażki w sezonie, w piątek 20 listopada zmierzyli się we własnej hali z Siatkarzem Staszów. Spotkanie mogło się podobać licznie zebranej publiczności w hali przy ul.Sienkiewicza 34. Po pewnym zwycięstwie skarżyszczan w pierwszym secie 25:19 większość kibiców liczyła na szybkie zwycięstwo, nic bardziej mylnego. Goście w drugim secie pokazali, że przyjechali do Skarżyska po trzy punkty, wygrali zdecydowanie do 14. Podobnie było w trzecim secie, gospodarze przegrali do 21. Przebudzenie nastąpiło dopiero w czwartej partii meczu, podopieczni trenera Michała Koci wzięli się za grę czego efektem było zwycięstwo do 17. O wygranej w całym spotkaniu decydował tie – braek, w którym lepsi okazali się goście, pokonali SAS 15:12. Skarżyszczanie zdobyli tylko jeden punkt, mimo to nadal zajmują pierwsze miejsce w tabeli. W trzeciej kolejce zagrają na wyjeździe z KU AZS UJK Kielce

SAS: Brojek, Wojcieszek, Polak, Sokołowski, Zieja, Waligóra, Kuźdub (libero)  oraz Stępiński, Migus, Baran, Gos, Kocia, Kaczmarczyk, Nasiadek.