home

Jesteśmy już uczniami !!!

  • Napisany przez:
  • 7 komentarzy
  • Pin it

W ubiegłym tygodniu w Szkole Podstawowej w Sorbinie oraz w Przedszkolu w Mroczkowie miały miejsce dwie ważne uroczystości, najmłodsi zostali pasowani na przedszkolaków i uczniów. Dla nich to pierwsze ważne uroczystości w ich życiu, zarówno wśród uczniów jak i rodziców dało się zauważyć wzruszenie i radość, że ich pociechy stają się pełnoprawnymi uczniami. Najmłodsi uczniowie…

W ubiegłym tygodniu w Szkole Podstawowej w Sorbinie oraz w Przedszkolu w Mroczkowie miały miejsce dwie ważne uroczystości, najmłodsi zostali pasowani na przedszkolaków i uczniów. Dla nich to pierwsze ważne uroczystości w ich życiu, zarówno wśród uczniów jak i rodziców dało się zauważyć wzruszenie i radość, że ich pociechy stają się pełnoprawnymi uczniami.

Najmłodsi uczniowie Przedszkola w Mroczkowie zostali uroczyście pasowani na przedszkolaka. W tym ważnym dla nich dniu towarzyszyli im rodzice, wychowawcy oraz specjalni goście: wójt gminy Mariusz Walachnia, radna Monika Sokołowska, dyrektor Józef Nowak, ks. Krzysztof Sieczka oraz radny powiatowy Mieczysław Bąk, którzy gratulowali im już nabytych umiejętności, życzyli owocnej nauki oraz przekazali upominki. W tym samym dniu uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej w Sorbinie złożyli ślubowanie i zostali pasowani na uczniów przez dyrektorkę szkoły Bożenę Święs. Święto pierwszaków uświetnił swoją obecnością wójt Mariusz Walachnia.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ogłoszenia drobne

Filmy

  • 1
  • 2