home

Zmiany na rejowskim stadionie

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

Dzięki współpracy Powiatowego Urzędu Pracy w Skarżysku – Kamiennej i Urzędu Miasta Skarżysko na stadionie Granatu Skarżysko wykonano prace remontowe, które poprawiły znacznie estetykę obiektu.…

Dzięki współpracy Powiatowego Urzędu Pracy w Skarżysku – Kamiennej i Urzędu Miasta Skarżysko na stadionie Granatu Skarżysko wykonano prace remontowe, które poprawiły znacznie estetykę obiektu.

W ramach szkolenia „Technolog Robót Wykończeniowych” organizowanego przez Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku – Kamiennej, na stadionie Granatu przy ul.Słonecznej przeprowadzono prace remontowe, które wykonało 12 uczestników szkolenia. W zakresie prac znalazło się wykonanie nowych schodów przed budynkiem klubowym, położenie kostki od szatni do bieżni, wymiana i uzupełnienie płytek w budynku, uzupełnienie elewacji i odmalowanie tunelu. Prace odbywały się przez dwa tygodnie.

– Jest to dowód na dobrą współpracę dwóch jednostek samorządu terytorialnego, czyli Urzędu Miasta i Powiatowego Urzędu Pracy. Prace, które zostały wykonane na stadionie nie byłyby możliwe, gdyby nie współpraca tych dwóch jednostek. Cały ciężar prac w większości wziął na siebie właśnie skarżyski urząd pracy – powiedział wiceprezydent Andrzej Brzeziński.

– Prace zostały wykonane w ramach szkolenia technolog robót wykończeniowych. Szkoliło się 12 osób, które taki właśnie zawód uzyskali. Zostały zrobione m.in. nowe schody przed budynkiem. W tej chwili są wykonane z kostki brukowej, nie ruszane były od blisko 45 lat. Pamiętam, jako zawodnik grałem tu właśnie 45 lat temu i wygląd ich przed szkoleniem niewiele się zmienił – mówił Bogusław Ciok, zastępca dyrektora PUP w Skarżysku.

– Granat jest bliski sercu władzom Skarżyska. Ze swojej strony chciałbym serdecznie podziękować Powiatowemu Urzędowi Pracy za to, że udało się wykonać te prace. Myślę, że jest to początek dalszej współpracy, jednak mimo trudnej sytuacji finansowej gminy Skarżysko – Kamienna, będziemy dalej, wspólnymi siłami, starali się poprawić estetykę tego stadionu – dodaje Andrzej Brzeziński.

Koszt materiałów, które wykorzystano podczas przeprowadzonych robót wyniósł około 4000 tysięcy złotych.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ogłoszenia drobne

Filmy

  • 1
  • 2