home

Nastała Mania Nakrętek Zbierania

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

Pod tym hasłem Fundacja Miśka Zdziśka rozpoczyna nową Akcję, której zadaniem jest nieść pomoc osobom niepełnosprawnym i spełnianie ich marzeń zgodnie z celami statutowymi Fundacji. W akcje zaangażowały się znane osoby i organizacje związane z naszym regionem, jak choćby Andrzej Piaseczny czy też Korona Kielce. W takie działania możemy włączyć się i my. – Miliony…

Pod tym hasłem Fundacja Miśka Zdziśka rozpoczyna nową Akcję, której zadaniem jest nieść pomoc osobom niepełnosprawnym i spełnianie ich marzeń zgodnie z celami statutowymi Fundacji. W akcje zaangażowały się znane osoby i organizacje związane z naszym regionem, jak choćby Andrzej Piaseczny czy też Korona Kielce. W takie działania możemy włączyć się i my.

– Miliony nakrętek różnego typu po napojach, kawach, płynach jest wyrzucanych na co dzień do koszy. Zacznij zbierać nakrętki dla Nas i POMAGAJ – zachęca Dariusz Lisowski, Prezes Zarządu Fundacji.

Wystarczy, że pobierzesz dokumenty zamieszczone na stronie fundacji www.blekitnypromyknadziei.pl, wypełnisz, podpiszesz i odeślesz w formie papierowej na adres fundacji tj. ul. Armii Krajowej 9 28-300 Jędrzejów, albo prześlesz scan na adres biuro@blekitnypromyknadziei.pl i możesz zacząć zbierać.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ogłoszenia drobne

Filmy

  • 1
  • 2