home
Advertisement

Bal Staszicowski w III LO

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

W piątek 17 kwietnia, uczniowie i absolwenci III Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Skarżysku-Kamiennej oraz zaproszeni goście z innych szkół z terenu miasta, po raz kolejny wzięli udział w Balu Staszicowskim organizowanym przez Samorząd Uczniowski III LO. W III LO im. S.Staszica odbył się tradycyjny Bal Staszicowski. Około 150 osób bawiło się przez kilka…

W piątek 17 kwietnia, uczniowie i absolwenci III Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Skarżysku-Kamiennej oraz zaproszeni goście z innych szkół z terenu miasta, po raz kolejny wzięli udział w Balu Staszicowskim organizowanym przez Samorząd Uczniowski III LO.

W III LO im. S.Staszica odbył się tradycyjny Bal Staszicowski. Około 150 osób bawiło się przez kilka godzin, podczas piątkowego wieczoru przy doskonałej muzyce zespołu One Way TSK. Uczniowie szkoły oraz liczni goście, wśród których nie zabrakło absolwentów „Staszica”, jak i młodzieży z innych szkół średnich oraz gimnazjalnych, spędzili niezapomniany wieczór, który będą doskonale wspominać.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud