home
Advertisement

Lider za mocny dla Skórzanych

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

W ósmej kolejce spotkań II ligi siatkówki Skórzani Skarżysko/SMS Kielce podejmowali w skarżyskiej hali lidera Karpaty Glass Krosno. Spotkanie zakończyło się wygraną gości 1:3.

 …

– Pierwszy set to totalna porażka moich podopiecznych w każdym elemencie gry. Chłopaki patrzyli po ścianach, w podłogę, patrzyli w sufit, nikt nie potrafił wziąć ciężaru gry na siebie. W pierwszych dwóch setach tak naprawdę nie mieliśmy przyjęcia, ataku, ani bloku. Drużyna  lidera Nas rozbiła dwa razy do 14. Dopiero w trzecim i czwarty secie podjęliśmy walkę, chciałbym, żebyśmy tą walkę podejmowali z pierwszym gwizdkiem sędziego, a nie po drugim, trzecim secie, bo wtedy jest już za późno. Do każdego spotkania podchodzimy zmobilizowani, nie ważne z kim gramy, niestety zagraliśmy słabe spotkanie, choć drużyna z Krosna była spokojnie do ugryzienia. Na pochwałę zasługuje drugu rozgrywający Mikołaj Iszczuk, który dał fajną zmianę, po jego pojawieniu się na parkiecie coś zaczęło się dziać w naszym zespole.

Skórzani Skarżysko/SMS Kielce – Krosno Glass Karpaty 1:3 (14:25, 14:25, 25:22, 20:25)Skórzani/SMS: Fludra, Więckowski, Orobko, Stós, Drewniak, Dyl, Grysak (libero) oraz Grybek, Duluk, Iszczuk, Kieras.

Z.B

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud