ZSTM mistrzem Skarżyska w siatkówce

Reprezentacja chłopców Zespołu Szkół Transportowo-Mechatronicznych została mistrzem szkół ponadgimnazjalnych w siatkówce. W hali sportowej I LO im.J.Słowackiego odbyły się Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej Chłopców. Turniej rozegrano w ramach  Współzawodnictwa Sportowego o Puchar Starosty Skarżyskiego.  

O tytuł mistrzowski i punkty we współzawodnictwie zagrały reprezentacje: I LO, II LO, ZSE, ZSTM, ZST  i ZSSU. . W wyniku spotkań grupowych w pierwszym półfinale zagrały drużyny Zespołu Szkół Technicznych i I LO, mecz zakończył się wygraną ZST 2:0. W drugim półfinale ZSTM wygrało z ZSE 2:1. Przegrane drużyny zagrały w „małym  finale” o trzecie miejsce, Mickiewicz pokonał Ekonomik 2:0. Mistrzem Skarżyska Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej Chłopców została reprezentacja Zespołu Szkół Transportowo-Mechatronicznych, która po zaciętym meczu finałowym pokonała reprezentację Zespołu Szkół Technicznych 2:1.

ZSTM zagrało w składzie: Mateusz Kowalik, Daniel Kudliński, Tomasz Wicik, Kewin Parszewski, Sebastian Piętak, Kamil Sykulski, Mateusz Brzózka, Mateusz Kaluga, Karol Szcześniak, Adam Ziółkowski, Hubert Osobiński, Emil Hanc, Piotr Skowron, Wojciech Podsiadły. Opiekun Jarosław Sosnowski.

Zbyszek Biber

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W sobotę, 24 sierpnia, odbędzie się Powiatowy Marszobieg Letni. Tym razem zapraszamy Państwa na 10-kilometrową trasę szlakiem niebieskim z Michniowa do Suchedniowskiego Ośrodka „Kuźnica”. Wymarsz...
Szpital Powiatowy im. Marii Skłodowskiej-Curie w Skarżysku-Kamiennej oferuje mieszkańcom powiatu skarżyskiego profilaktyczne, bezpłatne badania kolonoskopowe wraz ze znieczuleniem oraz konsultacją gastroenterologiczną. Szpital jest bowiem partnerem...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze