Znamy mistrzów Suchedniowa w tenisie stołowym

Katarzyna Matlińska ze Skarżyska-Kamiennej i Roman Maciejski z Bielin to nowi mistrzowie Suchedniowa w tenisie stołowym.  Mistrzostwa odbyły się w ubiegłą sobotę, w Samorządowej Szkole Podstawowej nr 1. W turnieju udział wzięło aż 44 zawodników, w tym 9 kobiet. Mistrzostwa Suchedniowa odbył się po raz  osiemnasty.

W kategorii  kobiet 1 miejsce zajęła Katarzyna Malińska, drugie miejsce zajęła Aneta Łakomiec,  trzecia była Julia Klimczak, Na pozostałych miejscach uplasowały się:  4. Amelia Gałgan, 5. Nikola Lange a 6. Anita Świtoń. Wśród mężczyzn najlepszy okazał się Roman Maciejski, który w finale pokonał Jakuba Czarnotę 3:1. Trzecie miejsce zajął Andrzej Pająk.