Zimowa Akademia Karate zaprasza

W nadchodzące ferie zimowe jednym ze sposobów na spędzenie czasu wolnego przez najmłodszych skarżyszczan będzie Zimowa Akademia Karate organizowana przez Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team.

W poniedziałek 27 stycznia o godzinie 11.00 w Zespole Szkół Technicznych przy ulicy Tysiąclecia 22 w Skarżysku-Kamiennej rozpocznie się 21-ta edycja Zimowej Akademii Karate, której organizatorem od  już od ponad 21 lat jest sensei Zbigniew „Zaborek” Zaborski Prezes Skarżyskiego Klubu Sportów Walki przy wsparciu Prezydenta Miasta Konrada Kroniga.

– Zimowa Akademia Karate, podobnie jak jej siostra-letnia akademia karate to imprezy sztandarowe Skarżyskiego Klubu Sportów Walki, które od wielu lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Podobnie jak w latach poprzednich organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji dla jej uczestników – podkreśla Zbigniew Zaborski, organizator Akademii.

– Uczestnicy Zimowej Akademii karate będą uczestniczyli w zajęciach na basenie w Starachowicach, na lodowisku w Skarżysku. Wyjadą na wspaniałe wycieczki, a wśród nich do Parku Trampolin Jump City do Warszawy, Parku Wodnego w Krakowie, na narty do Bałtowa lub Krajna, pójdą do kina, będą uczestnikami kuligu ( gdy warunki atmosferyczne na to pozwolą). Przewidziano również kilka niespodzianek, o których uczestnicy dowiedzą się w trakcie trwania zimowej akademii – mówi sensei Zbigniew Zaborski,

Na zakończenie w Kombinacie Formy odbędzie się dyskoteka dla wszystkich uczestników akademii. Dla już ćwiczących w klubie to dodatkowa atrakcja, a dla potencjalnych adeptów pierwszy kontakt z karate i być może początek długiej z nią przygody. Zimowa Akademia Karate, która właśnie wystartuje już wkrótce, to połączenie zajęć sportowych ze wspaniałą zabawą i cudownym wypoczynkiem.

 Zapisy pod numerem telefonu 601206812 lub 501635935 oraz 694552266. Bezpośredni kontakt z organizatorem tel. 601206812. Tak wspaniale spędzonych ferii nie zapewni nikt.Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych chcących cudownie spędzić ferie nie ważny jest wiek uczestnika. Dla wszystkich organizator przewidział super atrakcje.Dla zapewnienia bezpieczeństwa Ilość miejsc jest ograniczona.

Z.B

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Powiatowy Zespół Zarządzania Kryzysowego działający w Powiecie Skarżyskim, informuje, że po wykonaniu kolejnych 46 badań potwierdzony został 1 nowy przypadek zakażenia kornawirusem u personelu medycznego Szpitala...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze