ZEORK mistrzam ALPN po raz trzeci z rzędu

W niedzielę, 21 października, Amatorskie Towarzystwo Piłkarskie oficjalnie zakończyło sezon Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Najlepsze drużyny w poszczególnych ligach otrzymały z rąk prezesa Zygmunta Tarabasza i wiceprezesa Marka Gąski pamiątkowe puchary i statertki. 

Mistrzem ALPN sezonu 2018 została drużyna ZEORK-u, która obroniła tytuł wywalczony przed rokiem. To trzeci tytuł mistrzowski tej drużyny z rzędu. Wicemistrzem została ekipa Centrum Kredytowe, trzecie miejsce zajęła drużyna Cezar.  Nagroda Fair Play w I lidze trafiła do drużyny ZEORK, która w całym sezonie została ukarana tylko jedna żółtą kartką. Korona króla strzelców trafiła do Pawła Koci z Centrum Kredytowego, który strzelił 25 bramek.

Mistrzem II ligi została drużyna Pizzeria Biesiadowo, która tym samym uzyskała awans do I ligi. Wicemistrzostwo zdobyła ekipa Piranie Mirów. Na trzecim miejscu rozgrywki zakończyli piłkarze Skar-Systemu. Królem strzelców na drugoligowym froncie został  Jakub Świercz (Pizzeria Biesiadowo) – 28 bramek. Nagroda Fair – Play trafiła do drużyny Szerszenia.

Tytuł mistrzowski w rozgrywkach U-35 zdobyła drużyna Belfry. Wicemistrzem została ekipa Flo Cars Biały Kamień, trzecie miejsce zdobyła drużyna Kamex Plus.  W kategorii U-35 królem strzelców został Artur Jastrząb, strzelec 18 bramek. Nagroda Fair Play trafiła do ekipy Belfrów.

Organizatorzy przyznali również  statuetki  Młodzieżowiec sezonu 2018, które trafiły do:  Filipa Michalskiego (Freedom Kamienna), Marcela Głuszka (skarzysko24.pl) oraz Sebastiana Pisarskiego (Szerszeń).

Zbyszek Biber

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Nabór do szkół trwa

Mimo okresu wakacyjnego tegoroczni absolwenci szkół podstawowych i gimnazjalnych nie mogą jeszcze zapomnieć o szkole. Trwa bowiem nabór do szkół wyższego szczebla. Ci, którzy nie zostali przyjęci mają jeszcze wybór, ale poza liceum ogólnokształcącym. Absolwenci szkół podstawowych i ostatniego rocznika...
   21 lipca (niedziela) od godziny 4 w akcji gaszenia uczestniczy 68 strażaków i druhów strażaków z powiatu koneckiego, Kielc i Włoszczowy. Prawdopodobną przyczyną pożaru było podpalenie. Między Fałkowem, a Pląskowicami na terenie Zakładu Polskich Odpadów Komunalnych płonie olbrzymia hałda...
Radio CB i wideo rejestrator z niezamkniętego hyundaia, który właścicielka zostawiła pod sklepem w Skarżysku. Teraz pewnie tego żałuje, poniosła straty w wysokości 450 zł. k.
Po raz kolejny możemy przekonać się że każdy towar znajdzie swojego złodzieja... Nieznany sprawca z kontenera jednej z firm budowlanych w Skarżysku-Kam. wykradł sprzęt budowlany, czyli poziomice, wiertarki, mieszadła do kleju, przewody elektryczne i wiele innych. Właściciel oszacował straty na...
3 września na Targach Kielce rozpocznie się Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego, który od 27 lat jest miejscem prezentacji największych dokonań przemysłu zbrojeniowego z całego świata. Dzięki współpracy, nawiązanej pomiędzy Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku-Kamiennej a Targami Kielce, w czasie...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze