Suchedniowski Orlicz rozpoczął przygotowania do nowego sezonu

W poniedziałek, 8 lipca, piłkarze Orlicza Suchedniów rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Przypomnimy, podopieczni trenera Mariusza Arczewskiego w sezonie 2019/20 występować będą w rozgrywkach IV ligi. 

Zespół Orlicza Suchedniów wznowił treningi po wakacyjnej przerwie. Biało-niebiescy do nowego sezonu przygotowywać się będą na własnych obiektach. W okresie przygotowawczym Orły zagrają siedem meczów kontrolnych, pierwszy  z nich już w sobotę, 13 lipca z GKS Nowiny. Kadra zespołu niewiele się zmieniła w porównaniu z poprzednim sezonem.

Na pierwszych zajęciach pojawiło się kilku nowych zawodników, którzy będą testowani przez najbliższe dni.

-Mam świadomość na jakich pozycjach muszę powzmacniać zespół,wiem co muszę zrobić, żeby Orlicz lepiej funkcjonował. Chciałbym mieć taki komfort, żebym na każdej pozycji miał dwóch zawodników, żeby była zdrowa, sportowa rywalizacja. To jest jedyny przepis na to, żeby podnieść wartość sportową drużyny. Ja jestem świadomy, moi chłopcy są świadomi, do tej pory robiliśmy duże kroki i ten postęp był widoczny gołym okiem, natomiast od  dziś nie będzie to tak widoczne, bo zaczyna się ciężka robota. Czwarta liga to dla nas wszystkich wyzwanie i my się z tym wyzwaniem musimy zmierzyć – powiedział Mariusz Arczewski, trener Orlicza

-Miałem już dwa transfery podpisane, niestety zakończyły się fiaskiem z różnych przyczyn. Dziś na testach jest czterech nowych zawodników, za chwilę przyjadą kolejni, będziemy z nimi rozmawiać. Chciałbym do środka przyszłego tygodnia mieć już zamkniętą i skompletowaną kadrę – zaznacza trener.

-Nie mamy postawionego jasnego celu, Zarząd mnie zna, wie że jestem człowiekiem bardzo ambitnym, ja sobie sam wyznaczam cele, bariery i granice. Chciałbym, żeby Orlicz dawał tyle samo radości kibicom co dawał w rundzie wiosennej. Wiem, że to będzie cięższe zadanie, bo IV liga jest dużo cięższa niż klasa okręgowa. My nie boimy się ciężko pracować – podkreślał Mariusz Arczewski.

Trener biało-niebieskich w gronie faworytów wymienia spadkowicza Czarnych Połaniec, mocno wzmocniony ŁKS Łagów, Neptun Końskie, Granat Skarżysko czy Star Starachowice.

-To będzie pierwsze Top-pięć, do tego dochodzą trzy solidne zespoły typu Wierna, Nowiny czy Łysica Bodzentyn. Będzie ciekawie, będziemy mieli przyjemność zagrać derby z Granatem, ze Starem. Czeka nas ciekawy sezon, już teraz zapraszamy kibiców – mówi trener Arczewski.

W okresie przygotowawczym MKS Orlicz Suchedniów rozegra siedem meczów sparingowych

  • 13 lipiec – Orlicz Suchedniów – GKS Nowiny
  • 17 lipiec – Orlicz Suchedniów – Lubrzanka Kajetanów
  • 20 lipiec – Orlicz Suchedniów – ŁKS Łagów
  • 24 lipiec – Orlicz Suchedniów – Łysica Bodzentyn
  • 27 lipiec – Orlicz Suchedniów – Star Starachowice
  • 31 lipiec – Orlicz Suchedniów – Wicher Miedziana Góra
  • 03 sierpień – Orlicz Suchedniów – Orzeł Wierzbica

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Tu się rodzi po ludzku

Według raportu Fundacji Rodzić po Ludzku dotyczącego jakości opieki oraz przestrzegania standardów opieki okołoporodowej w Polsce, Szpital Powiatowy im. Marii Skłodowskiej-Curie w Skarżysku-Kamiennej otrzymał 67 %...

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Według raportu Fundacji Rodzić po Ludzku dotyczącego jakości opieki oraz przestrzegania standardów opieki okołoporodowej w Polsce, Szpital Powiatowy im. Marii Skłodowskiej-Curie w Skarżysku-Kamiennej otrzymał 67 %...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze