Sparingi: Orlicz wygrał z Łysicą, wysoka porażka Granatu z Wierną

Piłkarze Orlicza Suchedniów i Granatu Skarżysko mają za sobą kolejne mecze kontrolne. Nasze drużyny przygotowują się do rundy jesiennej świętokrzyskiej IV ligi.

W sobotę, 8 lutego,  podopieczni trenera Łukasza Ubożaka zmierzyli się z sąsiadem zza miedzy Łysicą Bodzentyn, spotkanie sparingowe rozegrano na boisku Łysicy. Mecz zakończył się zwycięstwem Orlicza 1:0,  bramkę w tym spotkaniu strzelił Tomasz Staszewski.

– Spotkanie odbyło się w trudnych warunkach, na zmarzniętym boisku w Bodzentynie, było ślisko, co znacznie utrudniało grę. W pierwszej połowie gra była wyrównana, w drugiej to my lepiej operowaliśmy piłką, czego efektem była strzelona bramka – powiedział Sebastian Wierzbiński, asystent trenera

Granat Skarżysko zagrał w Nowinach z Wierną Małogoszcz, spotkanie zakończyło się takim samym wynikiem jak w lidze, czyli wygraną Wiernej 5:2. Bramki dla skarżyskiej drużyny strzelili Konrad Angeli i Łukasz Piotrowski.

– Generalnie mecz był wyrównany, ciężko ocenić czy ktoś miał przewagę, jeżeli chodzi o ilość błędów indywidualnych popełniliśmy ich zbyt dużo, a Wierna, ręce same składają się do oklasków za skuteczność, praktycznie to co mieli wykorzystali.Do przerwy przegrywaliśmy 3:0 – powiedział  Piotr Dejworek

– Ja bym nie spuszczał głowy po takim meczu, potencjał jest duży, to tylko mecze kontrolne i dobrze, że one pokazują te obszary, w których coś nie gra i które mamy do poprawy – dodaje trener.

sobota, 8 luty
Łysica Bodzentyn – Orlicz Suchedniów 0:1 (0:0)

Bramka: Tomasz Staszewski

Orlicz: Ubysz, Dulak, Jarząb, Tacij, Bator, M. Tumulec, Solnica, Niewczas, Mądzik, Skarbek, Staszewski, Strzelec, M. Tumulec oraz sześciu zawodników testowanych

Wierna Małogoszcz – Granat Skarżysko 5:2 (3:0)

Bramki dla Granatu Konrad Angelo, Łukasz Piotrowski

Granat: P. Sieczka (60. B.Sieczka) – Suwara, Bednarski, Wojna, Kolasa, Papros, Gładyś (46. Głowaczewski) , Kołodziejczyk, Parszewski (46. Angelo) , Uciński, Piotrowski (46. Szyszka)

W środę, 12 lutego, Granat w kolejnym meczu sparingowym zagra w Kielcach z Wichrem Miedziana Góra, a w sobotę, 15 lutego, zmierzy się ze Stalą Kunów.

Drużyna Orlicza Suchedniów zagra w środę, 12 lutego, z Lubrzanką Kajetnów, w sobotę 15 lutego, sprawdzą się z Nidą Pińczów.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Powiatowy Zespół Zarządzania Kryzysowego działający w Powiecie Skarżyskim, informuje, że potwierdzone zostały 2 kolejne dodatnie wyniki zakażenia kornawirusem u personelu Szpitala Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej. Wcześniej...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze