Skarżyscy trenerzy szkolili się z Mobilną Akademią Młodych Orłów

W hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej odbyło się bezpłatne  szkolenie trenerów, instruktorów, nauczycieli, wychowawców , szkolenie zorganizowano w ramach Mobilnej Akademii Młodych Orłów.

Mobilna Akademia Młodych Orłów to nowy projekt Polskiego Związku Piłki Nożnej, bezpłatne zajęcia mają na celu podwyższenie kwalifikacji w zakresie treningu piłkarskiego dla dzieci i młodzieży. Na zakończenie każdego szkolenia odbywa się gra selekcyjna, która pozwala zidentyfikować talenty piłkarskie z całego regionu.

Szkolenie składało się z kilku części,  pierwsza – teoretyczna, w której uczestnicy zapoznali się z tematem „Rozwój inteligencji piłkarskiej”.  W drugiej części szkolenia odbył się trening pokazowy, podczas  którego zostało zaprezentowane  doskonalenie inteligencji piłkarskie w grze.  Ostatnim akcentem szkolenia była gra selekcyjna czyli identyfikacja i monitoring lokalnych talentów.  W tej części szkolenia udział wzięli młodzi utalentowani piłkarze z powiatu skarżyskiego, w tym z PAS-u Skarżysku, Granatu Skarżysko, Orlicza  Suchedniów czy FC Łączna.

Szkolenie prowadzili Paweł Rybiński i Seweryn Sosień – trenerzy Mobilnej Akademii Młodych Orłów.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W sobotę 18 stycznia  w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbyły się przesłuchania rejonowe XXVII Świętokrzyskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek - Włoszczowa 2020. W przeglądzie...
Najbliższe 3 miesiące w więziennej celi decyzją kieleckiego sądu spędzi 41- letni mieszkaniec miasta. Mężczyzna został zatrzymany w piątek przez kryminalnych z Komisariatu Policji...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze