Wakacje z tenisem zakończone

 Przez dwa miesiące wakacji, od 1 lipca do 30 sierpnia 2016, na kortach ziemnych przy ul. Paryskiej trwała Wakacyjna Akademia Tenisa, która zorganizowana została przez SST „Smecz” przy współpracy z Urzędem Miasta Skarżyska – Kamiennej i Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku – Kamiennej oraz MPWiK Skarżysko – Kamienna. Zajęcia były prowadzone przez instruktora tenisa Andrzeja Moczka i odbywały się dwa dni w tygodniu we wtorki i środy.

Blisko 50 dzieci i młodzieży szkolnej uczestniczyło w zajęciach i poznawało tajniki tenisa ziemnego. Na zakończenie Wakacyjnej Akademii Tenisa, które odbyło się we wtorek 30 sierpnia, uczestnicy Akademii wzięli udział w swoim pierwszym w życiu turnieju tenisowym, wynik nie był tu najważniejszy, każdy z zawodników dał z siebie wszystko i zaprezentował swoje umiejętności nabyte na zajęciach. W grupie młodszej zwyciężyła Ala Kwiatkowska. w grupie starszej najlepszy był  Maciej Kałka.

Wszyscy uczestnicy Akademii otrzymali pamiątkowe dyplomy uczestnictwa w zajęciach, a zwycięzcy turnieju dodatkowo puchary.

– Dziękuje  wszystkim, za udział w Akademii,  bardzo jestem z was dumny, że mogliśmy ją zakończyć normalnym graniem tenisowym – mówił na zakończeniu Andrzej Moczek.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Walczymy o szybką szprychę dla Skarżyska

Prezydent miasta, Konrad Krönig zainicjował akcję zbierania podpisów poparcia dla uwzględnienia Skarżyska-Kamiennej w projektowaniu tzw. "szybkich szprych", czyli szybkich linii kolejowych łączących...

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze