Poznaliśmy terminarz nowego sezonu IV ligi

Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz rozgrywek IV ligi w sezonie 2019/2020.

Wydział Gier ŚZPN w Kielcach opracował terminarz rozgrywek IV ligi seniorów na rundę jesienną sezonu 2019/2020. W terminarzu zostały uwzględnione wszystkie zgłoszenia, takie jak m.in. brak możliwości rozegrania meczu na swoim obiekcie w danym terminie i inne, przesłane przez kluby do 7 lipca br.

Terminarz I rundy IV ligi świętokrzyskiej
1 kolejka, 10-11 sierpnia, godz. 17.30

Neptun Końskie – GKS Nowiny

Naprzód Jędrzejów – Partyzant Radoszyce

Orlicz Suchedniów – Zdrój Busko-Zdrój

GKS Rudki – Olimpia-Pogoń Staszów

Star Starachowice – Łysica Bodzentyn

Alit Ożarów – Wierna Małogoszcz

Nida Pińczów – Granat Skarżysko-Kam.

Spartakus Daleszyce – Czarni Połaniec

Lubrzanka Kajetanów – ŁKS Łagów

2 kolejka, 14-15 sierpnia (środa-czwartek), godz. 17

Partyzant Radoszyce – Star Starachowice

Łysica Bodzentyn – Neptun Końskie

Zdrój Busko-Zdrój – Granat Skarżysko-Kam.

Lubrzanka Kajetanów – Nida Pińczów

Wierna Małogoszcz – ŁKS Łagów

GKS Nowiny – Alit Ożarów

Spartakus Daleszyce – Naprzód Jędrzejów

Olimpia-Pogoń Staszów – Czarni Połaniec

Orlicz Suchedniów – GKS Rudki

3 kolejka, 17-18 sierpnia, godz. 17

Neptun Końskie – Partyzant Radoszyce

GKS Rudki – Zdrój Busko-Zdrój

Czarni Połaniec – Orlicz Suchedniów

Naprzód Jędrzejów – Olimpia-Pogoń Staszów

Star Starachowice – Spartakus Daleszyce

Alit Ożarów – Łysica Bodzentyn

ŁKS Łagów – GKS Nowiny

Nida Pińczów – Wierna Małogoszcz

Granat Skarżysko-Kam. – Lubrzanka Kajetanów

4 kolejka, 24-25 sierpnia, godz. 17

Partyzant Radoszyce – Alit Ożarów

Spartakus Daleszyce – Neptun Końskie

Zdrój Busko-Zdrój – Lubrzanka Kajetanów

Wierna Małogoszcz – Granat Skarżysko-Kam.

GKS Nowiny – Nida Pińczów

Łysica Bodzentyn – ŁKS Łagów

Olimpia-Pogoń Staszów – Star Starachowice

Orlicz Suchedniów – Naprzód Jędrzejów

GKS Rudki – Czarni Połaniec

5 kolejka, 28 sierpnia (środa), godz. 17

Neptun Końskie – Olimpia-Pogoń Staszów

ŁKS Łagów – Partyzant Radoszyce

Czarni Połaniec – Zdrój Busko-Zdrój

Naprzód Jędrzejów – GKS Rudki

Star Starachowice – Orlicz Suchedniów

Alit Ożarów – Spartakus Daleszyce

Nida Pińczów – Łysica Bodzentyn

Granat Skarżysko-Kam. – GKS Nowiny

Lubrzanka Kajetanów – Wierna Małogoszcz

6 kolejka, 31 sierpnia – 1 września, godz. 17

Partyzant Radoszyce – Nida Pińczów

Orlicz Suchedniów – Neptun Końskie

Zdrój Busko-Zdrój – Wierna Małogoszcz

GKS Nowiny – Lubrzanka Kajetanów

Łysica Bodzentyn – Granat Skarżysko-Kam.

Spartakus Daleszyce – ŁKS Łagów

Olimpia-Pogoń Staszów – Alit Ożarów

GKS Rudki – Star Starachowice

Czarni Połaniec – Naprzód Jędrzejów

7 kolejka, 7-8 września, godz. 16

Neptun Końskie – GKS Rudki

Granat Skarżysko-Kam. – Partyzant Radoszyce

Naprzód Jędrzejów – Zdrój Busko-Zdrój

Star Starachowice – Czarni Połaniec

Alit Ożarów – Orlicz Suchedniów

ŁKS Łagów – Olimpia-Pogoń Staszów

Nida Pińczów – Spartakus Daleszyce

Lubrzanka Kajetanów – Łysica Bodzentyn

Wierna Małogoszcz – GKS Nowiny

8 kolejka, 14-15 września, godz. 16

Partyzant Radoszyce – Lubrzanka Kajetanów

Czarni Połaniec – Neptun Końskie

Zdrój Busko-Zdrój – GKS Nowiny

Łysica Bodzentyn – Wierna Małogoszcz

Spartakus Daleszyce – Granat Skarżysko-Kam.

Olimpia-Pogoń Staszów – Nida Pińczów

Orlicz Suchedniów – ŁKS Łagów

GKS Rudki – Alit Ożarów

Naprzód Jędrzejów – Star Starachowice

9 kolejka, 21-22 września, godz. 15

Neptun Końskie – Naprzód Jędrzejów

Wierna Małogoszcz – Partyzant Radoszyce

Star Starachowice – Zdrój Busko-Zdrój

Alit Ożarów – Czarni Połaniec

ŁKS Łagów – GKS Rudki

Nida Pińczów – Orlicz Suchedniów

Granat Skarżysko-Kam. – Olimpia-Pogoń Staszów

Lubrzanka Kajetanów – Spartakus Daleszyce

GKS Nowiny – Łysica Bodzentyn

10 kolejka, 28-29 września, godz. 15

Partyzant Radoszyce – GKS Nowiny

Star Starachowice – Neptun Końskie

Zdrój Busko-Zdrój – Łysica Bodzentyn

Spartakus Daleszyce – Wierna Małogoszcz

Olimpia-Pogoń Staszów – Lubrzanka Kajetanów

Orlicz Suchedniów – Granat Skarżysko-Kam.

GKS Rudki – Nida Pińczów

Czarni Połaniec – ŁKS Łagów

Naprzód Jędrzejów – Alit Ożarów

11 kolejka, 5-6 października, godz. 15

Neptun Końskie – Zdrój Busko-Zdrój

Łysica Bodzentyn – Partyzant Radoszyce

Alit Ożarów – Star Starachowice

ŁKS Łagów – Naprzód Jędrzejów

Nida Pińczów – Czarni Połaniec

Granat Skarżysko-Kam. – GKS Rudki

Lubrzanka Kajetanów – Orlicz Suchedniów

Wierna Małogoszcz – Olimpia-Pogoń Staszów

GKS Nowiny – Spartakus Daleszyce

12 kolejka, 12-13 października, godz. 15

Neptun Końskie – Alit Ożarów

Zdrój Busko-Zdrój – Partyzant Radoszyce

Spartakus Daleszyce – Łysica Bodzentyn

Olimpia-Pogoń Staszów – GKS Nowiny

Orlicz Suchedniów – Wierna Małogoszcz

GKS Rudki – Lubrzanka Kajetanów

Czarni Połaniec – Granat Skarżysko-Kam.

Naprzód Jędrzejów – Nida Pińczów

Star Starachowice – ŁKS Łagów

13 kolejka, 19-20 października, godz. 14

Partyzant Radoszyce – Spartakus Daleszyce

ŁKS Łagów – Neptun Końskie

Alit Ożarów – Zdrój Busko-Zdrój

Nida Pińczów – Star Starachowice

Granat Skarżysko-Kam. – Naprzód Jędrzejów

Lubrzanka Kajetanów – Czarni Połaniec

Wierna Małogoszcz – GKS Rudki

GKS Nowiny – Orlicz Suchedniów

Łysica Bodzentyn – Olimpia-Pogoń Staszów

14 kolejka, 26-27 października, godz. 13

Neptun Końskie – Nida Pińczów

Zdrój Busko-Zdrój – Spartakus Daleszyce

Olimpia-Pogoń Staszów – Partyzant Radoszyce

Orlicz Suchedniów – Łysica Bodzentyn

GKS Rudki – GKS Nowiny

Czarni Połaniec – Wierna Małogoszcz

Naprzód Jędrzejów – Lubrzanka Kajetanów

Star Starachowice – Granat Skarżysko-Kam.

Alit Ożarów – ŁKS Łagów

15 kolejka, 2-3 listopada, godz. 13

Partyzant Radoszyce – Orlicz Suchedniów

Granat Skarżysko-Kam. – Neptun Końskie

ŁKS Łagów – Zdrój Busko-Zdrój

Nida Pińczów – Alit Ożarów

Lubrzanka Kajetanów – Star Starachowice

Wierna Małogoszcz – Naprzód Jędrzejów

GKS Nowiny – Czarni Połaniec

Łysica Bodzentyn – GKS Rudki

Spartakus Daleszyce – Olimpia-Pogoń Staszów

16 kolejka, 9-10 listopada, godz. 13

Neptun Końskie – Lubrzanka Kajetanów

GKS Rudki – Partyzant Radoszyce

Zdrój Busko-Zdrój – Olimpia-Pogoń Staszów

Orlicz Suchedniów – Spartakus Daleszyce

Czarni Połaniec – Łysica Bodzentyn

Naprzód Jędrzejów – GKS Nowiny

Star Starachowice – Wierna Małogoszcz

Alit Ożarów – Granat Skarżysko-Kam.

ŁKS Łagów – Nida Pińczów

17 kolejka, 16-17 listopada, godz. 13

Wierna Małogoszcz – Neptun Końskie

Partyzant Radoszyce – Czarni Połaniec

Nida Pińczów – Zdrój Busko-Zdrój

Granat Skarżysko-Kam. – ŁKS Łagów

Lubrzanka Kajetanów – Alit Ożarów

GKS Nowiny – Star Starachowice

Łysica Bodzentyn – Naprzód Jędrzejów

Spartakus Daleszyce – GKS Rudki

Olimpia-Pogoń Staszów – Orlicz Suchedniów

Dariusz Kosma

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Tu się rodzi po ludzku

Według raportu Fundacji Rodzić po Ludzku dotyczącego jakości opieki oraz przestrzegania standardów opieki okołoporodowej w Polsce, Szpital Powiatowy im. Marii Skłodowskiej-Curie w Skarżysku-Kamiennej otrzymał 67 %...

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Według raportu Fundacji Rodzić po Ludzku dotyczącego jakości opieki oraz przestrzegania standardów opieki okołoporodowej w Polsce, Szpital Powiatowy im. Marii Skłodowskiej-Curie w Skarżysku-Kamiennej otrzymał 67 %...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze