Poznaliśmy szachowych mistrzów Skarżyska szkół podstawowych

W ubiegłym tygodniu odbyły się mistrzostwa Skarżyska – Kamiennej szkół podstawowych w szachach. Turniej rozegrano w dwóch kategoriach klas 6 i młodszych oraz klas 7 i 8.  Tytuły mistrzowskie zdobyli Jakub Herka ze Szkoły Podstawowej nr 7,  Nikola Świerczyńska ze Szkoły Podstawowej nr 1,  Jakub Jedynak ze Szkoły Podstawowej nr 1 i Anna Aftyka ze Szkoły Podstawowej nr 13.
W mistrzostwach udział wzięło 70 uczestników, głównym sędzią zawodów był Zbigniew Górzyński, koordynatorem Dariusz Frydryk.
Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Skarżyska – Kamiennej Szkół Podstawowych w Szachach.

Klasy 6 i młodsze szkół podstawowych:

Chłopcy:

1. Herka Jakub – SP nr 7 – 6,6 pkt
2. Jaworski Kacper – SP nr 7 – 6
3. Chrabąszcz Wiktor – SP nr 5 – 5
4. Pluta Dominik – SP nr 1 – 5
5. Pokrzywka Jakub – SP nr 4 – 5
6. Świerczyński Kacper – SP nr 1 – 5
7. Maziarek Ksawery – SP nr 2 – 4, 5
8. Gadecki Przemysław – SP nr 9 – 4
9. Ruszkowski Stanisław – SP nr 2 – 4
10. Kłak Piotr – SP nr 4 – 4
11. Wroński Igor – SP nr 5 – 4
12. Soból Cezary – SP nr 9 – 4
13. Piotrowski Dominik – SP nr 13 – 4
14. Piętak Bartosz – SP nr 9 – 3,5
15. Bugajski Maciej – SP nr 9 – 3,5
16. Krysiński Mikołaj – SP nr 7 – 3,5
17. Klepner Michał – SP nr 9 – 3
18. Żmijewski Leon – SP nr 9 – 3
19. Małecki Mateusz – SP nr 8 – 3
20. Łuckiewicz Szymon – SP nr 8 – 3
21. Fornalik Patryk – SP nr 7 – 3
22. Brzoza Kacper – SP nr 13 – 3
23. Pikor Krzysztof – SP nr 1 – 2,5
24. Adamczyk Jakub – SP nr 13 – 2,5
25. Jankiewicz Adrian – SP nr 8 – 2,5
26. Górzyński Wiktor – SP nr 2 – 2
27. Socha Wiktor – SP nr 8 – 2
28. Bakalarz Marcel – SP nr 5 – 1,5
29. Kęczkowski Olgierd – SP nr 13 – 1,5
30. Kłuś Aleksander – SP nr 13 – 1

Dziewczęta:

1.Świerczyńska Nikola – SP nr 1 – 8,5
2.Bilska Julia – SP nr 4 – 7,5
3.Makuch Zuzanna – SP nr 2 – 5,5
4.Wróbel Anna – SP nr 7 – 5,5
5.Syposz Maria – SP nr 2 – 5
6.Rurarz Liliana – SP nr 7 – 5
7.Kozłowska Katarzyna – SP nr 13 – 4
8. Słoń Wiktoria – SP nr 4 – 2
9.Ziętek Prescilla – SP nr 1 – 1
10. Gadecka Alicja – SP nr 9 – 1

KL. 7 i 8 SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

CHŁOPCY 

1. Jędynak Jakub – SP nr 1 – 6,5
2. Szymańczyk Łukasz – SP nr 1 – 6,5
3. Siuda Damian – SP nr 9 – 5
4. Jasiński Piotr – SP nr 2 – 5
5. Siemieniec Krystian – SP nr 7 – 4
6. Bednarczyk Cyprian – SP nr 5 – 4
7. Sykulski Brajan – SP nr 7 – 4
8. Chechłowski Konrad – SP nr 5 – 4
9. Łyżwa Dominik – SP nr 7 – 3,5
10. Winiarski Piotr – SP nr 5 – 3
11. Krajcarz Karol – SP nr 9 – 3
12. Tomkowski Maksymilian – SP nr 9 – 2,5
13. Djament Kacper – SP nr 8 – 2,5
14. Lange Igor – SP nr 5 – 2,5
15. Rokosz Maksymilian – SP nr 8 – 2
16. Saładonis Karol – SP nr 13 – 2
17. Nowak Oskar – SP nr 8 – 2
18. Stępień Daniel – SP nr 13 – 1

Dziewczęta 

1. Aftyka Anna – SP nr 13 – 6
2. Kosela Wiktoria – SP nr 1 – 5
3. Michalska Kinga – SP nr 7 – 4
4. Dworska Amelia – SP nr 1 – 3,5
5. Garbacz Iga – SP nr 1 – 3
6. Pastuszyńska Gabriela – SP nr 7 – 3
7. Syposz Anna – SP nr 2 – 3
8. Chołojczyk Oliwia – SP nr 2 – 2,5
9. Kozłowska Katarzyna – SP nr 13 – 2,5
10. Warwas Bianka – SP nr 7 – 2
11. Depo Julia – SP nr 2 – 1,5
12. Kulig Kinga – SP nr 5 – 0

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W dniu 13 grudnia 2019 roku  w Sali Konferencyjnej PCRE w Skarżysku-Kam. został przeprowadzony  etap rejonowym XXVIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze