Porażka Orlicza z Orłem Wierzbica na zakończenie okresu przygotowawczego

Drużyna Orlicza Suchedniów jest już gotowa do ligi. W sobotę, 3 sierpnia, podopieczni trenera Mariusza Arczewskiego rozegrali ostatni mecz kontrolny, rywalem suchedniowian była ekipa Orła Wierzbica, mecz zakończył się wygraną gości 3:1.

W okresie przygotowawczym Orlicz rozegrał kilka meczów sparingowych. Orlicz- GKS Nowiny 2:4, Orlicz – Lubrzanka Kajetanów 5:1, Orlicz – ŁKS Łagów 1:2, Orlicz – Łysica 2:2, Orlicz – Star Starachowice 1:6, Orlicz – Orzeł Wierzbica 1:3.

– Okres przygotowawczy dobiegł końca. Nie lubię narzekać i nigdy nie narzekałem, natomiast w każdym z meczów kontrolnych nigdy zagrałem w optymalnym składzie. Cieszę się z każdego meczu sparingowego, dały nam dużo, widzę po moich chłopakach ile się nauczyli – podkreślała trener Mariusz Arczewski.

– Drużyna Orła Wierzbica, na co dzień występująca w lidze okręgowej, Rafał Stąpór , trener Orła pracuje już tam sześć lat, doskonale widać jego pracę. Ja pracuje w Suchedniowie tylko i aż rok. Nie jestem w stanie sześciu lat nadrobić w rok. Idziemy w dobrym kierunku, idziemy w dobrą stronę, my rozwijamy się. Dla kibica jest to niezauważalne, ja z każdego meczu wnioski wyciągam, z tego z Orłem też wyciągnąłem. Orzeł strzelił nam bramki po naszych błędach indywidualnych, my próbujemy działania zespołowe, gdybyśmy wykorzystali dwie-trzy sytuację, które stworzyliśmy moglibyśmy się pokusić o dwie-trzy bramki – powiedział trener suchedniowskich Orłów

-Dostaliśmy zimny prysznic przed samą ligą, myślimy teraz tylko i wyłącznie aby wyciągnąć wnioski z błędów i jak najlepiej przygotować się do pierwszego meczy z MKS Busko-Zdrój – dodaje trener Arczewski.

W przerwie letniej drużynę opuścili: Marek Banaczkowski, Albert Bujakowski, Mateusz Sikora, Piotr Grudniewski, Przemysław Boszczyk.

Przyszli: Konrad Kotte (wychowanek Granatu, ostatnio Radiatros Stąporków), Adrian Sitek (SMS Łódź), Gerard Strzelec (wychowanek Granatu, ostatnio Piast Gliwice), Piotr Grzejszczyk (transfer definitywny z Granatu Skarżysko). Klub zainteresowany jest Arielem Spadło, który w poprzednim sezonie występował w Granacie Skarżysko.

Beniaminek IV ligi Orlicz Suchedniów zmagania ligowe rozpocznie w niedzielę, 11 sierpnia, o godzinie 17.30, rywalem suchedniowian będzie MKS Zdrój Busko-Zdrój.

Orlicz Suchedniów – Orzeł Wierzbica 1:3

Bramka dla Orlicza : Tomasz Raczyński

Orlicz: Ubysz – Niewczas, Bator, Solnica, Jarząb, Raczyński, Świtowski, Tacji, Grzejszczyk, Kacper Tumulec, Strzelec oraz Kotte, Patryk Raczyński.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej uprzejmie informuje, że w dniu 24.08.2019 r. w godzinach 18.00 – 24.00 na terenach dzielnicy REJÓW w Skarżysku-Kamiennej, ze względu na odbywający się XIX Nocny Półmaraton...
W poniedziałek, 19 sierpnia,  w  jednym z mieszkań w bloku przy ulicy Mickiewicza 14 w Skarżysku-Kamiennej  znaleziono zwłoki mężczyzny. Jak się okazało 44-letni mieszkaniec...
Do specjalistycznego szpitala dziecięcego w Kielcach, trafił młody mieszkaniec powiatu skarżyskiego. To efekt przykrego w skutkach zdarzenia, jakie świętokrzyscy stróże prawa odnotowali w minioną...
W poniedziałek, 19 sierpnia, w Zespole Szkół Technicznych w  Skarżysku-Kamiennej rozpoczęła się X Letnia Akademii Karate, której organizatorem jest sensei Zbigniew Zaborski Prezes Skarżyskiego...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze