Porażka Orlicza z Orłem Wierzbica na zakończenie okresu przygotowawczego

Drużyna Orlicza Suchedniów jest już gotowa do ligi. W sobotę, 3 sierpnia, podopieczni trenera Mariusza Arczewskiego rozegrali ostatni mecz kontrolny, rywalem suchedniowian była ekipa Orła Wierzbica, mecz zakończył się wygraną gości 3:1.

W okresie przygotowawczym Orlicz rozegrał kilka meczów sparingowych. Orlicz- GKS Nowiny 2:4, Orlicz – Lubrzanka Kajetanów 5:1, Orlicz – ŁKS Łagów 1:2, Orlicz – Łysica 2:2, Orlicz – Star Starachowice 1:6, Orlicz – Orzeł Wierzbica 1:3.

– Okres przygotowawczy dobiegł końca. Nie lubię narzekać i nigdy nie narzekałem, natomiast w każdym z meczów kontrolnych nigdy zagrałem w optymalnym składzie. Cieszę się z każdego meczu sparingowego, dały nam dużo, widzę po moich chłopakach ile się nauczyli – podkreślała trener Mariusz Arczewski.

– Drużyna Orła Wierzbica, na co dzień występująca w lidze okręgowej, Rafał Stąpór , trener Orła pracuje już tam sześć lat, doskonale widać jego pracę. Ja pracuje w Suchedniowie tylko i aż rok. Nie jestem w stanie sześciu lat nadrobić w rok. Idziemy w dobrym kierunku, idziemy w dobrą stronę, my rozwijamy się. Dla kibica jest to niezauważalne, ja z każdego meczu wnioski wyciągam, z tego z Orłem też wyciągnąłem. Orzeł strzelił nam bramki po naszych błędach indywidualnych, my próbujemy działania zespołowe, gdybyśmy wykorzystali dwie-trzy sytuację, które stworzyliśmy moglibyśmy się pokusić o dwie-trzy bramki – powiedział trener suchedniowskich Orłów

-Dostaliśmy zimny prysznic przed samą ligą, myślimy teraz tylko i wyłącznie aby wyciągnąć wnioski z błędów i jak najlepiej przygotować się do pierwszego meczy z MKS Busko-Zdrój – dodaje trener Arczewski.

W przerwie letniej drużynę opuścili: Marek Banaczkowski, Albert Bujakowski, Mateusz Sikora, Piotr Grudniewski, Przemysław Boszczyk.

Przyszli: Konrad Kotte (wychowanek Granatu, ostatnio Radiatros Stąporków), Adrian Sitek (SMS Łódź), Gerard Strzelec (wychowanek Granatu, ostatnio Piast Gliwice), Piotr Grzejszczyk (transfer definitywny z Granatu Skarżysko). Klub zainteresowany jest Arielem Spadło, który w poprzednim sezonie występował w Granacie Skarżysko.

Beniaminek IV ligi Orlicz Suchedniów zmagania ligowe rozpocznie w niedzielę, 11 sierpnia, o godzinie 17.30, rywalem suchedniowian będzie MKS Zdrój Busko-Zdrój.

Orlicz Suchedniów – Orzeł Wierzbica 1:3

Bramka dla Orlicza : Tomasz Raczyński

Orlicz: Ubysz – Niewczas, Bator, Solnica, Jarząb, Raczyński, Świtowski, Tacji, Grzejszczyk, Kacper Tumulec, Strzelec oraz Kotte, Patryk Raczyński.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Prokuratura Rejonowa w Starachowicach, wspólnie ze świętokrzyskimi stróżami prawa wyjaśnia okoliczności śmierci mieszkańca gminy Bodzentyn. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń śledczych, jego zwłoki wyłowiono...
Dziś Święty Mikołaj odwiedza wszystkie dzieci i wręcza im prezenty. W natłoku jego obowiązków, co stało się już tradycją z pomocą przychodzą mu kieleccy...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze