Piłkarze Orlicza Suchedniów rozpoczęli przygotowania do rundy rewanżowej

We wtorek, 14 stycznia, zawodnicy Orlicza Suchedniów rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2019/20. W pierwszym treningu udział wzięło około 23 zawodników. Było sporo nowych twarzy. Strat rozgrywek na boiskach czwartoligowych zaplanowano na weekend 7-8 marca.

Z dużymi nadziejami przystępują piłkarze Orlicza Suchedniów zajęć po przerwie zimowej. Dryżyna po rundzie jesiennej zajmuje przedostatnią pozycję w tabeli, wszyscy w klubie, łącznie z kibicami, liczą, że wiosną IV ligi pozostanie w Suchedniowie.

Zajęcia poprowadził nowy szkoleniowiec Łukasz Ubożak, który zastąpił na tym stanowisku Mariusza Arczewskiego. Pierwsze zajęcia odbyły się w hali sportowej w Suchedniowie. Frekwencja dopisała, trener miał do dyspozycji około 23 zawodników. Było sporo nowych zawodników, jednak trener i działacze suchedniowskiego klubu na razie nie chcą zdradzać ich nazwisk. Czy wszyscy pozostaną w klubie okaże się po okresie przygotowawczym

–  Mecze kontrolne były już ustalone dużo wcześniej, w tym momencie skupimy się na przygotowaniu fizycznym zawodników, mamy kilka nowych twarzy więc też dobrze by było się zintegrować z całym zespołem. Do startu ligi mamy dużo czasu, każdy tydzień będzie dawał na pewno dla mnie informację. Nie ukrywam, że będzie się to krystalizowało, mam nadzieję, że do połowy lutego już będziemy mieli określoną grupę zawodników, która podejmie rywalizację w kolejnej rundzie – powiedział Łukasz Ubożak, szkoleniowiec Orlicza.

– Na pierwszym spotkaniu z piłkarzami z Suchedniowa, jeszcze w ubiegłym roku, powiedziałem, że każdy będzie miał szansę. Ja nie skreślam, żadnego zawodnika. Padło pytanie czy nie będzie wzmocnień, powiedziałem, że nie wiem czy są potrzebne wzmocnienia, Ci zawodnicy, którzy są obecnie może potrzebują może innego bodźca i są wartościowi. Teraz mają wszyscy czas, żeby udowodnić swoją jakość i to, że chcą pomóc nam w utrzymaniu się w tej lidze – podkreśla Łukasz Ubożak.

– W okresie przygotowawczym rozegramy osiem sparingów, w większości odbędą się w miesiącu lutym, będziemy grać w soboty i środy. Pierwszy mecz kontrolny rozegramy 1 lutego, z Rudkami – dodaje trener.

Plan sparingów: Orlicz Suchedniów – GKS Rudki (1.02), Orlicz Suchedniów – GKS Nowiny (5.02), Orlicz – Łysica Bodzentyn (8.02), Orlicz – Lubrzanka Kajetanów (12.02), Orlicz – Nida Pińczów (15.02), Orlicz – Spartakus Daleszyce (22.02), Orlicz – Wicher Miedziana Góra (26.02), Orlicz – Orzeł Wierzbica (29.02).

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Muzyczne Walentynki z „Kuźnicą

W piątek, 14 lutego w Suchedniowskim Ośrodku Kultury "Kuźnica" odbył się koncert "Muzyczne Walentynki". Dla przybyłych zagrał zespół "Niepokonani" w składzie:  Piotr Kabała, Andrzej...

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W dniu 17 lutego 2020 r. polska Policja uruchomiła system Child alert w związku z poszukiwaniami 10-letniego Ibrahima, obywatela Polski. Chłopiec został brutalnie uprowadzony...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze