Piłkarze Granatu poznali rywala w 1/8 Regionalnego Pucharu Polski

W siedzibie Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej w Kielcach, w miniony poniedziałek (27 stycznia) odbyło się losowanie par 1/8 finału piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu okręgu. Z drużyn reprezentujących nasz powiat, w stawce ekip walczących o główne trofeum oraz pieniądze z puli Polskiego Związku Piłki Nożnej, pozostali gracze Granatu Skarżysko. 

Drużyna trenera Piotra Dejworka w spotkaniu, które rozegrane zostanie w niedzielę, 1 marca,  zmierzy się na wyjeździe z Unią Sędziszów, na co dzień grającą w lidze okręgowej.

W przypadku awansu do ćwierćfinałów ekipa ze Skarżyska zagra ze zwycięzcą meczu ŁKS Probudex Łagów – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.

Przypomnijmy, że Granat w ubiegłorocznej edycji Regionalnego Pucharu Polski dotarł do finału, gdzie na Suzuki Arena w Kielcach przegrał z KSZO Ostrowiec 3:1.

Pozostałe pary 1/8 utworzą: Unia Sędziszów – Granat Skarżysko-Kam., ŁKS Probudex Łagów – KSZO 1929 Ostrowiec Św., GKS Nowiny – Partyzant Radoszyce, Alit Ożarów – Wisła Sandomierz, Nida Pińczów – Korona II Kielce, Lubrzanka Kajetanów – Neptun Końskie, a także Czarni Połaniec – Korona III Kielce.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Łańcuszki, piramidy, superoferty, zbiórki... Podczas epidemii uaktywnili się oszuści. Wabią konsumentów wysokimi zyskami bez ryzyka, ofertami produktów lub usług mających stanowić panaceum na koronawirusa, czy...
Firma Wtórpol i Fundacja Eco Textil przekazały szpitalowi w Starachowicach 30 specjalistycznych łóżek medycznych i 30 materacy przeciwodleżynowych. Ich wartość to 120 tysięcy złotych. Wtórpol...
Interwencja patrolu rozminowania saperskiego była niezbędna po tym, co wydarzyło się w sobotnie (28 marca), wczesne przedpołudnie. Ok. godz. 13, przy ul. Towarowej w Skarżysku-Kam....

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze