Pewne zwycięstwo Granatu z Kamienną Brody

W 24. kolejce spotkań świętokrzyskiej IV ligi piłkarze Granatu Skarżysko zmierzyli się na wyjeździe z Kamienną Brody, spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem skarżyszczan 5:3. Hattickiem w tym spotkaniu popisał się Tomasz Bartosiak, dwie bramki strzelił Błażej Miller. 

Trwa świetna passa skarżyskiego Granatu, kilka dniu temu wysoko pokonali Pogoń Staszów, w niedzielne popołudnie odprawili kolejnego rywala z kwitkiem, strzelając mu pięć bramek. Drużynę Kamiennej Brody poprowadził nowy szkoleniowiec Tomasz Dymanowski, gospodarze mieli nadzieję, że w debiucie postarają się o niespodziankę, niestety rzeczywistość okazała się brutala.

Już po pierwszych 45. minutach gry Granat prowadził po dwóch bramkach Błażeja Millera i Tomasza Bartosiaka, a mogło być znacznie więcej, gdyby trójkolorowi byli bardziej skuteczniejsi.

Po blisko godzinie gry było już 5:0, w przeciągu dwóch minut (56 i 57 minucie) Tomasz Bartosiak dwukrotnie pokonał bramkarza gospodarzy. Kibice Kamiennej zastanawiali się  jakie będą rozmiary porażki. Wtedy bramki zaczęli strzelać gospodarze. W 67. minucie Przemysław Rzepa wykorzystał rzut karny, chwilę później było już tylko 5:2, drugą bramkę dla Kamiennej strzelił Mateusz Franus.  Więcej bramek w tym meczu już nie padło.

–  Muszę pochwalić drużynę za pierwszą połowę, graliśmy dojrzale i prowadziliśmy do przerwy 3:0. Myślałem, że w drugiej połowie podwyższymy znacząco, sytuację ku temu były, ale zespół chyba chciał sobie bardziej postrzelać, a nie myślał co robić na boisku. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była naprawdę na przyzwoitym poziomie – powiedział po meczu trener Dominik Rokita.

W 25. kolejce spotkań Granat zagra na wyjeździe z Partyzantem Radoszyce. (20 kwietnia, godz. 13.00).

Kamienna Brody – Granat Skarżysko-Kamienna 2:5 (0:3)

Bramki: 0:1 Błażej Miller 14, 0:2 Tomasz Bartosiak 30, 0:3 Błażej Miller 36, 0:4 Tomasz Bartosiak 56′
0:5 Tomasz Bartosiak 57, 1:5 Przemysław Rzepa 67′ (z karnego), 2:5 Mateusz Franus 71

GRANAT: Norbert Wnukowski – Damian Szyszka (71. Paweł Suwara), Bartosz Styczyński, Norbert Drożdżał, Daniel Dulak – Tomasz Bartosiak (82. Damian Parszewski), Kacper Paluch, Łukasz Wojna (56. Ariel Spadło), Kamil Uciński – Krzysztof Rzeszowski, Błażej Miller (88. Jakub  Łubek). Trener. Dominik Rokita.
żk: Bartosiak, Paluch, Drożdżał

Sędziował: Szczepan Górczyński (Kielce)

Fot. zksgranat.info

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Nabór do szkół trwa

Mimo okresu wakacyjnego tegoroczni absolwenci szkół podstawowych i gimnazjalnych nie mogą jeszcze zapomnieć o szkole. Trwa bowiem nabór do szkół wyższego szczebla. Ci, którzy nie zostali przyjęci mają jeszcze wybór, ale poza liceum ogólnokształcącym. Absolwenci szkół podstawowych i ostatniego rocznika...
   21 lipca (niedziela) od godziny 4 w akcji gaszenia uczestniczy 68 strażaków i druhów strażaków z powiatu koneckiego, Kielc i Włoszczowy. Prawdopodobną przyczyną pożaru było podpalenie. Między Fałkowem, a Pląskowicami na terenie Zakładu Polskich Odpadów Komunalnych płonie olbrzymia hałda...
Radio CB i wideo rejestrator z niezamkniętego hyundaia, który właścicielka zostawiła pod sklepem w Skarżysku. Teraz pewnie tego żałuje, poniosła straty w wysokości 450 zł. k.
Po raz kolejny możemy przekonać się że każdy towar znajdzie swojego złodzieja... Nieznany sprawca z kontenera jednej z firm budowlanych w Skarżysku-Kam. wykradł sprzęt budowlany, czyli poziomice, wiertarki, mieszadła do kleju, przewody elektryczne i wiele innych. Właściciel oszacował straty na...
3 września na Targach Kielce rozpocznie się Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego, który od 27 lat jest miejscem prezentacji największych dokonań przemysłu zbrojeniowego z całego świata. Dzięki współpracy, nawiązanej pomiędzy Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku-Kamiennej a Targami Kielce, w czasie...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze