Pewne zwycięstwo Granatu z Centrum Radom

W przedostatnim sprawdzianie przed ligą piłkarze Granatu Skarżysko zmierzyli się w środowe popołudnie z drużyną ligi okręgowej Centrum Radom. Podopieczni trenera Dominik Rokity pokonali rywali 4:0.

Zespół ze Skarżyska był zdecydowanie lepszą drużyną, zwłaszcza w drugiej połowie, co udokumentował trzema bramkami. W pierwszej odsłonie do bramki trafił Błażej Miller, który idealnie przymierzył z rzutu wolnego. W 53. minucie Marcin Kołodziejczyk mocnym strzałem zdobył druga bramkę. W 75. minucie akcję całego zespołu skutecznie zakończył Bartłomiej  Kołomański. W końcówce meczu rzut karny na bramkę zamienił Bartosz Styczyński.

W sobotę, 3 sierpnia, Granat zagra ostatni mecz kontrolnym z Orlętami Kielce (mecz odbędzie się w Skarżysku, godz. 10.00)

Granat Skarżysko – Centrum Radom 4:0 (1:0)

Bramki: Błażej Miller 16,  Marcin Kołodziejczyk 53,  Bartłomiej Kołomański 75, Bartosz Styczyński 82 (z karnego)

Granat: Sieczka – Suwara, Styczyński, Bednarski, Kolasa – Papros, Wojna, Kołodziejczyk, Uciński – Jaśkiewicz, Miller oraz Żytniewski, Głowaczewski, Kołomański, Piotrowski, Brożyna, Gładyś, Szyszka, Angelo, Stopiński.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Prokuratura Rejonowa w Starachowicach, wspólnie ze świętokrzyskimi stróżami prawa wyjaśnia okoliczności śmierci mieszkańca gminy Bodzentyn. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń śledczych, jego zwłoki wyłowiono...
Dziś Święty Mikołaj odwiedza wszystkie dzieci i wręcza im prezenty. W natłoku jego obowiązków, co stało się już tradycją z pomocą przychodzą mu kieleccy...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze