Ostatni sprawdzian przed ligą wygrany. Granat pokonał Orlęta Kielce

W ostatnim meczu sparingowym przed inauguracją rozgrywek świętokrzyskiej IV ligi piłkarze Granatu Skarżysko pokonali na własnym stadionie Orlęta Kielce 4:2.

Bramki dla Granatu padły w pierwszej połowie meczu, na listę strzelców trafili Maciej Kolasa, Błażej Miller (dwie bramki) i Bartosz Kołomański.

Granat rozgrywki IV ligi zainauguruje 11 sierpnia, wyjazdowym  meczem z TS 1946 Nidą Pińczów. w drugiej kolejce zagrają również na wyjeździe się z MKS Busko – Zdrój (15 sierpnia). Pierwszy mecz przed własną publicznością zagrają w niedzielę, 18 sierpnia (godz. 17.00) z Lubrzanką Kajetanów.

Granat Skarżysko – Orlęta Kielce 4:2 (4:1)

Bramki: Maciej Kolasa 22,  Błażej Miller 33, 34,  Bartosz Kołomański 36 – Patryk Żak 44
Jakub Moskal 76′

Granat: Żytniewski – Szyszka, Wojna, Bednarski, Głowaczewski – Kołomański, Papros, Dulęba, Kolasa – Jaśkiewicz, Miller oraz Sieczka, Uciński, Gładyś, Rzeszowski, Angelo, Brożyna, Suwara, Stopiński.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Prokuratura Rejonowa w Starachowicach, wspólnie ze świętokrzyskimi stróżami prawa wyjaśnia okoliczności śmierci mieszkańca gminy Bodzentyn. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń śledczych, jego zwłoki wyłowiono...
Dziś Święty Mikołaj odwiedza wszystkie dzieci i wręcza im prezenty. W natłoku jego obowiązków, co stało się już tradycją z pomocą przychodzą mu kieleccy...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze