Orlicz wrócił bez punktów z Ożarowa

W siódmej kolejce spotkań świętokrzyskiej IV ligi Orlicz Suchedniów przegrał na wyjeździe z Alitem Ożarów 5:3, choć prowadził już 2:0. Była to piąta porażka Orłów w tym sezonie. Podopieczni trenera Mariusza Arczewskiego z dorobkiem 4 punktów na koncie zamykają ligową tabelę. 

Piłkarze Orlicza Suchedniów jechali do Ożarowa z nadzieją na zdobycie trzech punktów. Ekipie z Suchedniowa nie wiedzie się dobrze w ligowych rozgrywkach, każdy punkt jest na miarę złota.

Podopieczni trenera Mariusza Arczewskiego dobrze „weszli” w mecz, już po ponad półgodzinie gry prowadzili 2:0. Pierwsza bramka dla Orłów padła w 25. minucie po trafieniu Tomasza Raczyńskiego. W 32. minucie stan spotkania podwyższył Mateusz Kokosza. Wydawało się, ze mecz jest pod kontrolą i nic już nie może się wydarzyć, a jednak. Jeszcze przed przerwą gospodarze doprowadzili do remisu. W 35. minucie bramkę kontaktową strzelił Kacper Piechniak, ten sam zawodnik trafił do bramki minutę przed końcem pierwszej połowy.

Zanim na dobre rozpoczęła się druga cześć spotkania Orlicz przegrywał już 3:2, bramkę strzeli nie kto inny jak Kacper Piechniak. Suchedniowianie próbowali jeszcze walczyć choćby o jeden punkt i gdy w 58. minucie Tomasz Staszewski doprowadził do wyrównania wydawało się, że wszystko jeszcze jest możliwe w tym meczu. Niestety ostatnie słowo należało do gospodarzy, którzy strzelili jeszcze dwie bramki. W 69. minucie Piotr Poński wyprowadził swój zespół na prowadzenie. W doliczonym już czasie gry Poński strzela swoją drugą bramkę i ustala wynik spotkania.

W 8. kolejce spotkań Orlicz Suchedniów podejmował będzie GKS Probudex Łagów. Mecz ten odbędzie się w niedzielę 15 września, o godz. 16.00.

-Ciężko zebrać myśli, jestem człowiekiem, który wierzy w Boga, a nie w jakieś fatum. Nie potrafię logicznie wytłumaczyć porażki w Ożarowie. Alit tak naprawdę oddał pięć, sześc strzałów na bramkę, strzelił pięć bramek. My stwarzaliśmy sytuację i to takie stuprocentowe. Wygrywaliśmy już 2:0, a przegrywamy 5:3, jest mi po prostu smutno – powiedział Mariusz Arczewski, trener Orlicza.

Alit Ożarów – Orlicz Suchedniów 5:3 (2:2)

Bramki: Kacper Piechniak 35, 44, 46, Piotr Poński 69, 90 – Tomasz Raczyński 25, Mateusz Kokosza 32, Tomasz Staszewski 58

Orlicz: Sitek – Tacij, Boleń, Jarząb (70. Spadło) –  Solnica, Bator (65. Skarbek), Kokosza, Świtowski, M. Tumulec – Staszewski, Raczyński (65. Grzejszczyk)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

14 listopada 2019 roku w całym kraju policjanci ruchu drogowego przeprowadzą działania pn. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Mimo iż nadrzędnym celem działań jest troska...
Przypominamy, że mieszkańcy miasta, którzy ukończyli 60 rok życia, mogą składać w Urzędzie Miasta wnioski o bezpłatne wydanie Ogólnopolskiej Karty Seniora. Osoby, które już...
Uroczystą sumą w kościele parafialnym w Łącznej rozpoczęto obchody święta odzyskania przez Polskę niepodległości. Po mszy św. za ojczyznę poczty sztandarowe, władze gminy (Wójt, radni), młodzież...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze