Młodzi piłkarze PAS-u z brązowymi medalami

flash Sport

W sobotę, w Kielcach odbył się Turniej Finałowy o Puchar Prezesa ŚZPN  W finałach udział wzięło sześć drużyn PAS I Skarżysko, AP II Końskie, KP KORONA I Kielce, DAP Kielce, Juventa I Starachowice, AP Star I Starachowice. Puchar trafił do drużyny Korony I Kielce. Bardzo dobrze spisała się drużyna PAS Skarżysko, która zajęła trzecie miejsce.

Podopieczni trenerów Arkadiusza Kądzieli i Cezarego Nowaka spisali się na medal, w rozgrywkach finałowych i Puchar Prezesa ŚZPN zdobyli brązowe medale.

Młodzi piłkarze PAS-u pokonali AP Końskie 2:0 (bramki Piątek 2) Juventę Starachowice 2:1 (Mendelowski 2), Star Starachowice 1:0 (Wawrzonek), zremisowali z DAP Kielce 1:1 (Szczepanik) i przegrali z Koroną Kielce 2:1(Szczepanik). Jakub Piętak został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.Najlepszym bramkarzem został Marcin Kukla.

– Bardzo dobry występ naszych zawodników, brakowało nam Kuby Siudka, który jest chory, gdyby było być może byłby lepszy wynik, ale i tak jesteśmy bardzo zadowoleni z ich postawy. Wygraliśmy trzy mecze, jeden zremisowaliśmy i w jednym doznaliśmy porażki  – powiedział trener Arkadiusz Kądziela.

Zbyszek Biber

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.