Kurczaki lepsze od Orłów. Fatalna passa Orlicza trwa

W 11 kolejce spotkań świętokrzyskiej IV ligi piłkarze Orlicza Suchedniów zmierzyli się na wyjeździe z Lubrzanką Kajetanów, spotkanie zakończyło się zwycięstwem piłkarzy z Kajetanowa 2:0. 
Piłkarze Orlicza Suchedniów przegrali ósme spotkanie z lidze, fatalna passa suchedniowskich Orłów trwa. Podopieczni trenera Mariusza Arczewskiego jechali do Kajetanowa w wielkimi nadziejami na przełamanie się i trzy punkty. Niestety tak się nie stało. Po raz kolejnym suchedniowska drużyna przegrała mecz, którego nie powinna przegrać.
Lubrzanka wykorzystała atut własnego boiska, straciliśmy pierwszą bramkę po stałym fragmencie gry, drugą po kontrze. Wszyscy jesteśmy pogrążeni troszeczkę w smutku. Jechaliśmy do Kajetnowa z dużymi nadziejami, po raz kolejnym dostaliśmy czwartoligową lekcje. Przegrywamy kolejny mecz, nasza sytuacja staje się naprawdę trudna – podkreślał Mariusz Arczewski.
– Tego meczu jak i innych wcześniejszych nie powinniśmy przegrać. Gospodarze strzelili bramki, które nie powinny paść, ale liczy się to co w siatce. Zrobiliśmy wszystko, aby się przełamać, niestety znów nie wyszło – mówił po mecz trener Mariusz Arczewski. 
– Orliczowi potrzebne jest  przełamanie, zawodnicy muszą uwierzyć w siebie, ponieważ aktualnie ich samopoczucie nie wygląda najlepiej, a wtedy powinno być dużo lepiej. Jak na razie cały czas odbieramy lekcję gry na czwartoligowych boiskach – podkreślał po meczu trener Mariusz Arczewski.
– Przed nami pucharowy mecz z Granatem, nie ma odpuszczania, wychodzimy w każdym meczu z zamiarem zwycięstwa, niestety idzie nam jak po grudzie. Mecz derbowy potraktujemy poważnie, wyjdziemy z zamiarem wygrania tego meczu , to co będziemy mieć najmocniejsze wystawimy, zobaczymy czy to wystarczy – zaznacza Mariusz Arczewski.
Lubrzanka Kajetanów – Orlicz Suchedniów 2:0 (0:0)
Bramki:  Bartosz Sosiński 53, 72
Orlicz: Adrian Sitek – Michał Bator, Marcin Tacij, Michał Stawiak, Karol Świtowski – Grzegorz Skarbek (46. Tomasz Raczyński, 65.Piotr Grzejszczyk), Paweł Jarząb, Łukasz Boleń (46.Tomasz Staszewski), Gerard Strzelec (60.Mateusz Tumulec) – Piotr Solnica, Mateusz Kokosza.
Wyniki 11 kolejki: (5 października) Granat Skarżysko – GKS Rudki 4:0, Alit Ożarów – Star Starachowice 2:3, Wierna Małogoszcz – Olimpia Pogoń Staszów 1:4, Łysica Bodzentyn – Partyzant Radoszyce 2:1, GKS Nowiny – Spartakus Daleszyce 2:2. (6 październik): Neptun Końskie – MKS Zdrój Busko, ŁKS Probudex Łagów – Naprżód Jędrzejów, TS 1946 Nida Pińczów – Czarni Połaniec.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W poniedziałkowy poranek na terenie województwa świętokrzyskiego policjanci przeprowadzili działania pod nazwą „Trzeźwy poranek”. Akcja miała na celu ujawnianie i eliminowanie z dróg nietrzeźwych...
Tragiczny mógł być finał zdarzenia, jakie stróże prawa z wydziału ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kam. odnotowali w niedzielne (20 października) popołudnie. Zgromadzony...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze