II Turniej Rad Młodzieżowych w siatkówce

W sobotę, 19 maja w hali sportowej w Suchedniowie odbył się II Turniej Młodzieżowych Rad w piłkę siatkową o Puchar Burmistrza. Organizatorem zawodów była młodzież z suchedniowskiej Rady Miejskiej. Do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn ze Skarżyska-Kamiennej, Starachowic, Radoszyc, Szydłowca, Dębe Wielkie i Suchedniowa.
Turniej Młodzieżowych Rad w siatkówce był doskonałą okazją do zabawy i integracji przy sportowej rywalizacji. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy, których grali o awans do półfinałów. W grupie A zagrały drużyny z Radoszyc, Starachowic i Skarżyska – Kamiennej. W grupie B znalazły się ekipy z  Szydłowca, Suchedniowa oraz  gminy Dębe Wielkie.  Przed rozpoczęciem gier turniej oficjalnie otworzył Cezary Błach, burmistrz Suchedniowa.

Puchar trafił do Młodzieżowej Rady Gminy Dębe Wielkie, która w spotkaniu o pierwsze miejsce pokonała Młodzieżową Radę Miejską z Szydłowca 2:0 (25:17,25:16. W meczu o trzecie miejsce MRM Starachowice pokonała MRM Skarżysko-Kamienna 2:1 (20:25,26:24, 15:10).

 

Zbyszek Biber

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Walczymy o szybką szprychę dla Skarżyska

Prezydent miasta, Konrad Krönig zainicjował akcję zbierania podpisów poparcia dla uwzględnienia Skarżyska-Kamiennej w projektowaniu tzw. "szybkich szprych", czyli szybkich linii kolejowych łączących...

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze