Emeryk nie dał szans drużynie Forum. Druga ligowa porażka skarżyszczan

Nie udał się wyjazd siatkarzy Forum Siatkówki Skarżysko-Kamienna do Nowej Słupi. Podopieczni trenera Sławomira Lenarda w trzeciej kolejce spotkań świętokrzyskiej IV ligi siatkówki mężczyzn przegrali z Emerykiem SK  3:0 (25:11, 25:15, 25:22).

Skarżyscy siatkarze pojechali do Nowej Słupi z nadzieją na wywalczenie ligowych punktów. Po zwycięstwem przed własną publicznością z Absolwentami ze Starachowic, podopieczni trenera Sławomira Lenarda liczyli na drugie ligowe zwycięstwo. Niestety, rzeczywistość okazała się brutalna, siatkarze wrócili bez punktów.

Spotkanie z Emerykiem Nowa Słupia rozpoczęło się od wysokiego  zwycięstwa gospodarzy, skarżyszczanie w pierwszym secie zdobyli tylko 11 punktów. W drugiej odsłonie górą byli również gospodarze, tym razem wygrali do 15. Najbardziej wyrównany był trzeci set, ale ten też przegrany przez Forum, do 22.

– Emeryk dominował w dwóch pierwszych setach. W trzecim prowadziliśmy, niestety słabsza końcówka seta spowodowała, że przegraliśmy do 22 i całe spotkanie 3:0 – powiedział po meczu Sławomir Lenard, trener skarżyszczan.

Emeryk SK Nowa Słupia  – Forum Siatkówki Skarżysko – Kamienna  3:0 (25:11, 25:15, 25:22).

Forum: Wanko, Kania, Granżan, Adamczyk, Olszyna, Domagała, Pajek, Janikowski

W 4. kolejce spotkań Forum Siatkówki zagra na wyjeździe z ŁKS Łagów (16 listopada)

Zbyszek Biber, Fot. Emeryk KS Nowa Słupia

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Aleksandra Lunge uczestniczka zajęć terapeutycznych Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Skarżysku-Kamiennej została laureatką XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Sztuka Osób Niepełnosprawnych” zorganizowanego przez Państwowy Fundusz...
20 listopada 2019r. w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbyła się V edycja Festiwalu Tańca Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Celem  imprezy jest taneczna integracja studentów –...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze