Bokserskie święto w Skarżysku

W sobotę, 28 września, na hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku – Kamiennej odbyło się bokserskie święto. Skarżyski Klub Bokserski wraz z Akademią Holistyczną zorganizowali już po raz drugi  Turniej Bokserski o puchar prezydenta miasta Konrada Kroniga. Do Skarżyska przyjechali pięściarze z regionu świętokrzyskiego, byli też goście  z Radomia, Łodzi i Lublina.

W sobotę,  na ringu w hali Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku – Kamiennej już po raz drugi Skarżyski Klub Bokserski zorganizował turniej bokserski. Jak z zwykle zawody stały na wysokim poziomie, a organizacyjnie wszystko zostało dopięta na ostatni guzik.

Kibice zobaczyli  w akcji kilkudziesięciu zawodników, w tym boksujące kobiety, oczywiście nie zabrakło pięściarzy ze Skarżyskiego Klubu Bokserskiego działającego przy Akademii Holistycznej. W sumie odbyło się ponad 30 walk. Skarżyski klub reprezentowali : Konrad  Michalczak, Adrian Kępa, Filip Włosek, Wiktor  Orynek i Kacper Przyjemski.  .

Na zaproszenie Skarżyskiego Klubu Bokserskiego odpowiedziały takie klubu jak: RKB Boxing Radom, Rushh Kielce, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Widzew Łódź, Star Starachowice, Olimp Lublin, Broń Radom, Skalnik Wiśniówka i Ring Busko-Zdrój.

Podczas turnieju odbywały się pokazy sekcji sportowych Akademii Holistycznej.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W poniedziałkowy poranek na terenie województwa świętokrzyskiego policjanci przeprowadzili działania pod nazwą „Trzeźwy poranek”. Akcja miała na celu ujawnianie i eliminowanie z dróg nietrzeźwych...
Tragiczny mógł być finał zdarzenia, jakie stróże prawa z wydziału ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kam. odnotowali w niedzielne (20 października) popołudnie. Zgromadzony...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze