Zimowa Akademia Karate dobiegła końca

Wszystko dobre szybko się kończy. Dwa tygodnie ferii zimowych minęły niczym błyskawica, W czwartek 6 lutego, w Kombinacie Formy w Skarżysku-Kamiennej miało miejsce  uroczyste zakończenie XXI edycji Zimowej Akademii Karate, której organizatorem był sensei Zbigniew Zaborski oraz  Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-Karate”.

Organizatorem zimowego eventu  już od 21 lat jest sensei Zbigniew Zaborski oczywiści sam nie dałby rady, pomagają mu rodzic oraz instruktorzy Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate”. Wydarzenie wsparli    Urząd Miasta Skarżyska-Kamiennej i Starostwo Powiatowe w Skarżysku. .

Obok zajęć sportowych, które odbywały się na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Technicznych, podczas których dzieci i młodzież poznawała tajniki trudnej sztuki karate, były też wyjścia na lodowisko, basen i do skarżyskiego kina. Największą radość sprawiły dzieciom wycieczki do Krakowa, gdzie odwiedzili park wody oraz do Parku Trampolin w  Warszawie.

Uroczyste zakończenie XXI Zimowej Akademii Karate, odbyło się w  Kombinacie Formy.   Obecni byli  rodzice oraz  zaproszeni goście, wśród których znaleźli się m.in. Adam Ciok i Jerzy Krawczyk, którzy reprezentowali Powiat Skarżyski.

Tradycją jest, że podczas zakończenia  Zimowej Akademii Karate uczestnicy prezentują swoje umiejętności, nie tylko w sztuce karate. Był pokaz tańca oraz gimnastyki.  Spotkanie było również okazją do wręczenia podziękowań osobom i instytucjom , które wspierały Akademię.

Zaproszeni goście wręczyli wszystkim uczestnikom pamiątkowe dyplomy oraz słodkie upominki.

Już teraz organizatorzy zapraszają na Letnią Akademię Karate.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Powiatowy Zespół Zarządzania Kryzysowego działający w Powiecie Skarżyskim, informuje, że potwierdzone zostały 2 kolejne dodatnie wyniki zakażenia kornawirusem u personelu Szpitala Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej. Wcześniej...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze