Zapalił się autobus

W niedzielne popołudnie na pętli autobusowej przy ul. Szydłowieckiej w Skarżysku- Kamiennej doszło do pożaru autobusu MKS marki Jelcz Libero. Zapaliła się komora silnika, w płomieniach stanął cały tył pojazdu.

Jak podkreślał na miejscu zdarzenia kierowca autobusu, przed odjazdem nic niepokojącego się nie działo, zabrał z przystanku pasażerów i szykował się do ruszenia w trasę, dopiero po chwili zorientował się, że coś jest nie tak, uprzedzili go policjanci, którzy zauważyli dym.

– Policjanci z wydziału kryminalnego, którzy jechali za autobusem zauważyli wydobywający się z pojazdu dym. Palił się silnik. Samochód zatrzymał się na pętli i rozpoczęto gaszenie pożaru swoimi gaśnicami, a także ewakuowano znajdujących się tam ludzi, w sumie ok. 6 osób – informuje mł. asp. Damian Szwagierek, oficer prasowy KPP.

Na miejsce przybyły trzy zastępy Straży Pożarnej, które ugasiły płonący autobus.

Z.B

Poprzedni artykułZatrzymany z kastetem
Następny artykułPożar pustostanu na Skałce

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Szpital Powiatowy im. Marii Skłodowskiej-Curie w Skarżysku-Kamiennej oferuje mieszkańcom powiatu skarżyskiego profilaktyczne, bezpłatne badania kolonoskopowe wraz ze znieczuleniem oraz konsultacją gastroenterologiczną. Szpital jest bowiem partnerem...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze