Zakończenie lata w Skarżysku już w najbliższą sobotę

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie POŻEGNANIE LATA 2019 – CABRIO POLAND, które odbędzie się 14 września na stadionie RUCH w Skarżysku-Kamiennej.
W programie:
Parada samochodów CABRIO ulicami miasta, start o godz. 10.45
Miasteczko PROFIAUTO PITSTOP (bezpłatne sprawdzanie auta), w godz. 11.30 – 17.00
Ogólnopolski Rajd Świętokrzyski
CYRK dla dzieci O’BIMBOLANDO, godz. 15:00 – 15.45
Strefa animacji MCK
Konkursy z nagrodami
Występy lokalnych klubów sportowych i artystycznych:
Cheerleaderki Celsium, godz. 15.50
Akademia Holistyczna, godz. 16.00
Strefa Tańca Art Dance, godz. 16.20
Koncerty zespołów:
SWOBODA, godz. 16.45 – 17.15
NOWATOR, godz. 17.30 – 18.40
MIRAMI, godz. 19.00 – 19.50
BIG CYC, godz. 20.00 – 22.00
Na wydarzenie zapraszają: Prezydent Miasta Skarżyska-Kamiennej Konrad Krönig, Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej, Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku-Kamiennej oraz Fundacja CABRIO POLAND.
Zapraszamy na Ogólnopolski Rajd Świętokrzyski
Wszystkich miłośników cabrio zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Rajdzie Świętokrzyskim, organizowanym pod honorowym patronatem Prezydenta Skarżyska-Kamiennej, przy współpracy z Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku-Kamiennej oraz Fundacją CABRIO POLAND.
Rajd będzie doskonałą okazją do integracji miłośników tych wspaniałych pojazdów oraz poznania, urokliwych i zarazem ciekawych historycznie, miejsc ziemi Świętokrzyskiej.
Na uczestników czekać będzie specjalnie przygotowana mapa Rajdu, numer do naklejenia na szybę oraz identyfikator. Partnerzy wydarzenia przygotowali też szereg niespodzianek na trasie Rajdu.
Start i meta Rajdu będą zlokalizowane na terenie Stadionu Ruchu przy alei Piłsudskiego 57 w Skarżysku-Kamiennej.
Warunkiem udziału w Rajdzie jest umieszczenie zdjęcia swojego bezdasznika na wydarzeniu na Facebooku związanym z Rajdem (https://www.facebook.com/events/548773432326325/) z dopiskiem #samipozytywniludzie.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Zakaz grzybobrania dla…?

Główny Lekarz Weterynarii apeluje do grzybiarzy o zachowanie tzw. "bezpieczeństwa biologicznego" podczas zbierania grzybów na obszarach, gdzie występuje afrykański pomór świń (ASF), a więc...

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Społeczność Suchedniowa zostawiała wiadomość dla przyszłych pokoleń. W środę na placu budowy nowej Sali gimnastyczne przy Samorządowej Szkole Podstawowej nr 1 w Suchedniowie  zakopano...
Główny Lekarz Weterynarii apeluje do grzybiarzy o zachowanie tzw. "bezpieczeństwa biologicznego" podczas zbierania grzybów na obszarach, gdzie występuje afrykański pomór świń (ASF), a więc...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze