XX Skarżyski Rajd Rowerowy. Blisko 400 rowerzystów na stracie

Blisko 400 uczestników bierze udział w jubileuszowym XX Skarżyskim Rajdzie Rowerowym. W sobotę, 8 czerwca Skarżyskie Towarzystwo Cyklistów zorganizowała już dwudziestą edycję rowerowego rajdu. Do Skarżyska zjechali cykliści z całej Polski. 

Frekwencja zaskoczyła nawet samych organizatorów. -Przygotowaliśmy 350 koszulek dla uczestników, pierwszy raz nam się zdarzyło, że zabrakło – podkreślali organizatorzy.

Start rajdu odbył się spod hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji. Uczestnicy mieli do wyboru sześć tras o różnym stopniu trudności. Jak co roku na starcie stawiła się liczna grupa uczniów Szkoły Podstawowej nr 9, była też grupa piłkarzy Piłkarskiej Akademii Skarżyska.

Na mecie, która znajduje się na Ośrodku Wypoczynkowym Rejów, na uczestników czekał ciepły posiłek, okolicznościowy medal oraz losowanie nagród, do wygrania był m.in. rower ufundowany przez firmę DOMEK – montaż i dystrybucja wykładzin LVT.

 

Poprzedni artykułPijany karawan
Następny artykułUroczystości Wykusowe 2019

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Skarżysko-Kamienna nie przestaje walczyć o tzw. Szybką  Szprychę. Dzisiaj w Urzędzie Miasta Skarżysko-Kamienna odbyła się  konferencja prasowa z udziałem posłanki Marzeny Okły-Drewnowicz i prezydenta...
W środę, 18 września,  w  Zespole Szkół Transportowo-Mechatronicznych w Skarżysku-Kamiennej  podpisano umowy stypendialne. Stypendia ufundowane przez Zakłady Metalowe Mesko S.A.  trafiły do czternastu uczniów...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze