Wokalne Warsztaty z „Szansą”

Fundacja „Daj Szansę” zaprasza dzieci i młodzież szkolną na trzydniowe Wokalne Warsztaty z „Szansą”, które odbędą się w dniach 22-24 listopada 2019 r.

Warsztaty te skierowane są do osób, które chcą zgłębić tajniki poprawnej emisji głosu oraz interpretacji utworów. Warsztaty poprowadzi PIOTR MARKOWSKI nauczyciel śpiewu, trener wokalny, nauczyciel w International Teacher of MIX, nauczyciel emisji głosu w Zespole Szkół Muzycznych w Radomiu. Prowadzi również studio wokalne w Warszawie. Jako konsultant wokalny współpracuje z Teatrem Powszechnym w Radomiu oraz Teatrem Rozmaitości w Warszawie. Ukończył z wyróżnieniem Akademię Muzyczną w Bydgoszczy oraz Wydział Artystyczny UMCS w Lublinie.

Warsztaty zakończą się koncertem finałowym, który odbędzie się 24 listopada w Państwowej Szkole Muzycznej w Skarżysku-Kamiennej.

Udział w Wokalnych Warsztatach z „Szansą” jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Warunki uczestnictwa w Wokalnych Warsztatach z „Szansą”:

ZAPISY przyjmowane są do 18 listopada 2019, w siedzibie Fundacji, ul. Konarskiego 20 p.104 Skarżysko-Kamienna, tel. 41/395 30 14.

Uczestnicy warsztatów zobowiązani będą do przygotowania łącznie trzech piosenek – jeden utwór
z repertuaru Anny Jantar, Agnieszki Osieckiej lub Maryli Rodowicz, jeden utwór dowolny
i obowiązkowo na pamięć piosenkę finałową Tabb&Sound’N’Grace- Możesz wszystko.

Przygotowane utwory z repertuaru jednego z wykonawców obowiązkowych oraz utwór dowolny wykonywane będą w trakcie przesłuchań pierwszego dnia. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc i krótki czas warsztatów, w przypadku większej ilości chętnych, przesłuchania będą kwalifikacją do wzięcia udziału w warsztatach.

Harmonogram Wokalnych Warsztatów z „Szansą”

  • piątek 22.11.2019 – godz. 17.00-20.00 – organizacja warsztatów, wykład, przesłuchania
  • sobota 23.11.2019 – godz. 9.00 – 18.00 zajęcia wokalne
  • niedziela 24.11.2019 – od godz. 10.00 próby do koncertu, godz.17.00 koncert finałowy

W załączeniu KARTA ZGŁOSZENIA do udziału w warsztatach.

Warsztaty wraz z koncertem realizowane są w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych wspieranych przez Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej w zakresie kultury.

Wokalne Warsztaty – zgłoszenie

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Świętokrzyscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową wymierzyli kolejny cios w nielegalny proceder. W poniedziałek na terenie osiedla Na Stoku w Kielcach funkcjonariusze zatrzymali 23- latka....
W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi policjanci ruchu drogowego w całym kraju podejmą działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa wyjeżdżającym. Dużą uwagę mundurowi zwrócą...
Za jazdę pod wpływem alkoholu, a także środków odurzających przed skarżyskim Sądem Rejonowym odpowiadać będzie 21-letni mieszkaniec naszego regionu. W miniony czwartek (23 stycznia),...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze