Wokalista z Końskich w „Szansie na sukces”!

Michał Trojanowski, student z Końskich, przeszedł eliminacje do „Szansy na sukces”, popularnego programu muzycznego TVP. 

Zapytaliśmy Michała o jego refleksje związane z występem przed kamerą, a niebawem przed milionową publicznością.

– W lipcu tego roku postanowiłem wziąć udział w castingu do programu „Szansa na sukces. Opole 2020”. W tym cyklu wybiło się wiele gwiazd polskiej sceny muzycznej. Po otrzymaniu e-maila z wiadomością o tym, że dostałem się do programu, którego gwiazdą będzie zespół ICH Troje na czele z Michałem Wiśniewskim,  bardzo się cieszyłem. Nie ukrywam że troszkę też przestraszyłem.
Już w studiu telewizyjnym stres był bardzo duży, ale czułem wsparcie przede wszystkim od Mamy Moniki, która była na widowni i od trzymających kciuki pozostałych członków rodziny oraz najbliższych przyjaciół.
W dniu nagrań odcinka powiedziałem sobie że nie mam nic do stracenia i chcę się dobrze bawić, oraz przeżyć niesamowitą przygodę. I tak też zrobiłem. Po próbie byłem bardzo zadowolony. Samego występu przed Ich Troje nie pamiętam, ale z gratulacji, które otrzymałem od razu po występie wynikało, że  wyszło świetnie – wspomina Michał Trojanowski.
Chciałbym też bardzo podziękować mojemu trenerowi wokalnemu  Piotrowi Markowskiemu z Warszawy, który przygotował mnie do tego występu w stu procentach i nie obawiałem się żadnego utworu, który losował prowadzący Artur Orzech.
Jeśli chcecie wiedzieć jaki utwór wykonał, oraz poznać werdykt jury, zapraszamy do oglądania programu. Już w najbliższą niedzielę,  20 października, w TVP2 o godz. 15.15.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Stypendia dla najlepszych

W czwartek, 23 stycznia w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej odbyła się XVII w kadencji sesja Rady Powiatu Skarżyskiego. Sesja była okazją do...

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W sobotę, 25 stycznia, w auli Zespołu Szkół Transportowo-Mechatronicznych w Skarżysku-Kamiennej odbył się XXI Bal Charytatywny, organizowany przez Komitet Honorowy przy Sanktuarium Matki Bożej...
W sobotę, w restauracji Aramis w Skarżysku-Kamiennej odbył się bal studniówkowy Zespołu Szkół Samochodowo - Usługowych im. Władysława "Oseta" Wasilewskiego. Na balu bawiło się...
Wiesław Wydra 52-latek z Radoszyc (w sąsiednim powiecie koneckim) zmaga się z rakiem mózgu. Jedyną szansą jest nowoczesna terapia Optune. Miesięczny koszt to ponad...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze