Wielkie serce po raz kolejny w tym roku zagrają dla Patryka. 22 grudnia nie może Cię tam zabraknąć

Reżyser bijących rekordy popularności takich kinowych hitów jak „Pitbull”, „Botoks” czy „Służby specjalne” Patryk Vega osobiście zaprasza na wydarzenie. W niedzielę, 22 grudnia w miejskiej hali sportowej przy ul. Jana Pawła II w Starachowicach, odbędzie się niezwykły, piłkarski event. Po raz kolejny grono przyjaciół i znajomych zagra w turnieju charytatywnym. Dochód w całości zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację starachowiczanina Patryka Niekłania, który uległ wypadkowi samochodowemu.

  • Już dziś wiemy, że turniej będzie stał na wysokim poziomie. Odwiedzą nas parlamentarzyści, pięściarze, piłkarze, aktorzy. W charytatywnym evencie weźmie udział i angażuje się wojewódzka i powiatowa policja, a także strażacy. Będzie się działo – zapowiadają organizatorzy futsalowych zmagań. Głównym organizatorem turnieju jest Familijny Klub Sportowy Łazy Starachowice, na czele z prezesem Konradem Rączką.

Fani futbolu mają nie tylko emocjonować się spotkaniami. Jak podkreśla Mariusz Ostatek, członek zarządu FKS Łazy, do wylicytowania będą m.in. piłki z autografami graczy Korony Kielce, Wisły Kraków, Miedzi Legnica, koszulki m.in: Jagiellonii Białystok, reprezentacji Polski, Marcina Gortata, Łukasza Trałki, Macieja Śliwy, Bartosza Kwietnia. Tatiana Pluta, tegoroczna medalistka młodzieżowych mistrzostw Polski w boksie, przekazała książkę Tomasza Adamka z autografem.

  • Gadżety i vouchery napływają praktycznie co dzień. Zapraszamy wszystkich do wspólnej organizacji świątecznego turnieju charytatywnego. Od 8 do 22 grudnia istniej możliwość przeprowadzenia zbiórki w swoim sklepie, firmie czy instytucji. Puszki, do których będzie oczywiście można wrzucać pieniądze już czekają. Prosimy o udostępnienie postów za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz zapraszania do wydarzenia – zaznaczył M. Ostatek.

Gospodarzom eventu dla Patryka Niekłania, udało się już zarejestrować zbiórkę w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych. – Niebawem ruszamy z licytacjami które, będzie można śledzić na klubowym fanpagu FKS Łazy. Licytacje zakończą się w dniu imprezy, między godz. 17.30 a 20.30. Do działania wkracza również Klub Płetwonurków „Kalmar” Starachowice. Osoby zainteresowane, będą mogły nabyć dwie karty podarunkowe na darmowe nurkowanie w specjalistycznym sprzęcie i na zajęcia nauki pływania z 20% rabatem plus lekcja darmowa – dodają organizatorzy.

Jednym z głównych punktów grudniowego turnieju, będzie towarzyski mecz, w którym naprzeciw siebie staną dwa teamy: Sokół Starachowice, w barwach którego między słupkami ma zagrać tata Patryka, Mirosław, a także ekipa Familijnych. – Zapraszamy kolejne kluby, stowarzyszenia, firmy do włączenia się w pomoc dla finalisty popularnego telewizyjnego show „Mam Talent”. Turniej uświetni również występ Pauli „Curly” Kucharskiej, ze swoim najnowszym przebojem.

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje TYGODNIK i portal starachowicki.eu.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Ponad promil w organizmie

Za kierowanie i jazdę pod wpływem alkoholu wkrótce odpowiadać będzie mieszkaniec powiatu skarżyskiego. W czwartkowy (16 stycznia) poranek, kilka minut przed godz. 8, w...

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W czwartek 16 stycznia, w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Towarowej 20 w Skarżysku -Kamiennej odbyło się spotkanie spotkanie autorskie z Grzegorzem...
W Starostwie Powiatowym w Skarżysku-Kamiennej przedstawiciele trzech powiatów: skarżyskiego, starachowickiego i koneckiego, podpisali umowę z firmą scope-IT Andrzej Kuźba, która świadczyć będzie usługi inżyniera projektu „e-Geodezja cyfrowy...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze