Wakacje na sportowo

Zapraszamy do udziału w zajęciach z piłki siatkowej pod hasłem „Wakacje z siatkówką” oraz na zajęcia w Wakacyjnej Akademii Piłki Nożnej. Oba wydarzenia są bezpłatne.

WAKACJE Z SIATKÓWKĄ
Skarżyskie Towarzystwo Sportowe oraz Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku zapraszają wszystkich chętnych uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych do udziału w zajęciach z piłki siatkowej. Zadanie współfinansowane jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, Urząd Miasta Skarżyska-Kamiennej i Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku.
Zajęcia rozpoczną się 29 lipca i potrwają do 29 sierpnia (codziennie, oprócz sobót i niedziel, od godziny 10.00). Będą się odbywały w Hali Sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Sienkiewicza 34.
Zajęcia prowadzić będą trenerzy i instruktorzy Skarżyskiego Towarzystwa Sportowego. Organizatorzy zapewniają sektory do gry, sprzęt oraz napoje. Udział w zajęciach jest bezpłatny.
WAKACYJNA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej oraz Piłkarska Akademia Skarżyska zapraszają na Wakacyjną Akademię Piłki Nożnej na Orliku przy ul. Sienkiewicza 34. Zajęcia będą się odbywać od 1 do 29 sierpnia we wtorki i czwartki w godzinach 10.00 – 11.30. Udział w zajęciach jest bezpłatny.
Zajęcia w Wakacyjnej Akademii Piłki Nożnej to oferta dla dzieci w wieku 6-10 lat. W ramach zajęć młodzi adepci piłkarstwa będą poznawać od podstaw tajniki piłki nożnej.
Zachęcamy do udziału.

fot. archiwum

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej uprzejmie informuje, że w dniu 24.08.2019 r. w godzinach 18.00 – 24.00 na terenach dzielnicy REJÓW w Skarżysku-Kamiennej, ze względu na odbywający się XIX Nocny Półmaraton...
W poniedziałek, 19 sierpnia,  w  jednym z mieszkań w bloku przy ulicy Mickiewicza 14 w Skarżysku-Kamiennej  znaleziono zwłoki mężczyzny. Jak się okazało 44-letni mieszkaniec...
Do specjalistycznego szpitala dziecięcego w Kielcach, trafił młody mieszkaniec powiatu skarżyskiego. To efekt przykrego w skutkach zdarzenia, jakie świętokrzyscy stróże prawa odnotowali w minioną...
W poniedziałek, 19 sierpnia, w Zespole Szkół Technicznych w  Skarżysku-Kamiennej rozpoczęła się X Letnia Akademii Karate, której organizatorem jest sensei Zbigniew Zaborski Prezes Skarżyskiego...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze