Uczniowie odebrali świadectwa. Koniec roku szkolnego

W środę, 19 czerwca, we wszystkich skarżyskich szkołach  zabrzmiał ostatni dzwonek. Uczniowie podstawówek, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych  odebrali świadectwa i dyplomy, a nauczyciele kwiaty i podziękowania za trud włożonych w ich naukę i wychowanie. 

Od dziś, przez ponad dwa miesiące, szkolne korytarze będą świeciły pustkami. Rozpoczęły się zasłużone wakacje.

Zakończenie roku szkolnego do doskonała okazja do podsumowania pracy w minionym roku szkolnym. Uczniowie otrzymali świadectwa oraz wyróżnienia za wysokie osiągnięcia w nauce. Dla szkół gimnazjalnych to ostatnie zakończenie roku szkolnego. Od września gimnazjów już nie będzie.

Dla ósmych klas to również dzień szczególny, żegnają się ze szkoła i nauczycielami, przed nimi nowy etap edukacji – szkoła ponadgimnazjalna.

Wszystkim uczniom życzymy spokojnych i wesołych wakacji.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Prokuratura Rejonowa w Starachowicach, wspólnie ze świętokrzyskimi stróżami prawa wyjaśnia okoliczności śmierci mieszkańca gminy Bodzentyn. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń śledczych, jego zwłoki wyłowiono...
Dziś Święty Mikołaj odwiedza wszystkie dzieci i wręcza im prezenty. W natłoku jego obowiązków, co stało się już tradycją z pomocą przychodzą mu kieleccy...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze